23.05.24, 06:30

KERRIS promuje bursztyn bałtycki wśród młodych odbiorców

KERRIS promuje bursztyn bałtycki wśród młodych odbiorców, fot.: materiały prasowe

Agencja KERRIS odpowiada za opracowanie strategii, koncepcji oraz realizację pierwszej kampanii skierowanej do młodego pokolenia, mającej na celu zbudowanie nowoczesnego wizerunku bursztynu wśród tej grupy wiekowej.

Kampania „Potencjał ukryty w bursztynie” ma na celu ukazanie nie tylko estetycznych walorów, ale także praktycznego zastosowania bursztynu w codziennym życiu oraz jako elementu nowoczesnych stylizacji i dekoracji. Działania maja być skoncentrowane na prezentowaniu szerokich możliwości, jakie oferuje ten szlachetny surowiec, zachęcając młodych ludzi do zgłębienia jego świata. Działania są elementem strategii projektu „Gdańsk Światowa Stolica Bursztynu” na lata 2023-2033, ogłoszonej w czasie wiosennej edycji Międzynarodowych Targów Bursztynu i Biżuterii Amberif 2024.

Miasto Gdańsk od lat promuje bursztyn, ale teraz chcemy zwrócić się z tym przesłaniem do młodszych pokoleń. Dla wielu z nich „bałtyckie złoto” kojarzy się z biżuterią dla starszych, składnikiem leków i kosmetyków, czy też z tradycyjnymi pamiątkami z nadmorskich miast. Nasza kampania ma na celu przełamanie tych stereotypów i pokazanie bursztynu jako atrakcyjnego i wszechstronnego materiału” – mówi Ignacy Bochinski, partner i współwłaściciel agencji KERRIS.

Szeroko zakrojona kampania marketingowa, mająca na celu zmianę postrzegania bursztynu, obejmuje również współpracę z influencerami i wydawcami. Agencja skupi się również na wykorzystaniu narzędzi takich jak Meta, TikTok oraz Google Display Network, aby efektywnie dotrzeć do młodszej grupy odbiorców i maksymalnie zwiększyć świadomość bursztynu jako elementu współczesnej mody i wyjątkowego stylu.

W ramach kampanii KERRIS stworzy serwis contentowy, który przedstawi oblicze bursztynu w nowocześniejszej formie. Znajdą się w nim wywiady ze współczesnymi bursztynnikami, katalog wyselekcjonowanych produktów, oraz artykuły odkrywające potencjał bursztynu.

Komentarze

Powiązane

20.06.24, 08:30
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Promocje sprawdza się w BLIX. Grupa BLIX chce dotrzeć do 12 mln osób
Aplikacja BLIX ruszyła z najsilniejszą, najdłuższą i najbardziej kompleksową kampanią wizerunkową w historii niezależnych aplikacji typu drive2store. Działania mają być skoncentrowane w sferze online i prowadzone w sposób ciągły. 
19.06.24, 20:45
| reklama & PR » informacje
Mistrzowska akcja promocyjna cashback marki Hisense
Agencja UNIQUE ONE organizuje dla marki Hisense, Oficjalnego Partnera UEFA EURO 2024, ogólnopolską akcję promocyjną cashback ze zwrotem gwarantowanym.
19.06.24, 19:17
| reklama & PR » ludzie
Ola Głębicka awansowała w Iberionie. Odpowiada za strategię komunikacji firmy
Od czerwca br. Ola Głębicka odpowiada za strategię komunikacji Grupy Iberion i jej produktów, w tym za działania wizerunkowe. Będzie raportować bezpośrednio do Maksymiliana Tomanka, wiceprezesa i współwłaściciela grupy Iberion.
19.06.24, 17:35
| reklama & PR » ludzie
Marcin Arkuszewski w zespole dentsu X (dentsu Polska)
Na początku czerwca br. do zespołu agencji mediowej dentsu X (dentsu Polska) dołączył Marcin Arkuszewski, który objął stanowisko Client Partnera.
19.06.24, 13:00
| reklama & PR » informacje
Screen Network z nowym wielkoformatowym ekranem. Tym razem na fasadzie Galerii Katowickiej
Screen Network uruchomiło Super Screen na fasadzie Galerii Katowickiej w Katowicach. Firma określa uruchomienie nośnika jako powstanie „śląskiego Times Square”.
19.06.24, 11:47
| reklama & PR » informacje
Odświeżone logo Obsessive. Marka wprowadza nowe opakowania i submarki
Obsessive - marka działająca w kategorii bielizny sensualnej, przeprowadziła rebranding produktowy i komunikacyjny. Marka zaprezentowała swoje odświeżone logo, nowe opakowania a także submarki.
19.06.24, 10:53
| reklama & PR » informacje
Rodzinny fun z Capri-Sun! Konkurs marki Capri-Sun w sieci Dino
Na początku czerwca br., marka Capri-Sun uruchomiła konkurs w marketach Dino pod hasłem „Rodzinny fun z Capri-Sun!”. Do wygrania jest 240 nagród.
19.06.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Vison Express wybiera MullenLowe Warsaw
Agencja MullenLowe Warsaw wygrała konkurs Vision Express na obsługę działań prowadzonych w mediach spoleczniościowych (Facebook).
19.06.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
GroupM: globalna wartość rynku reklamowego w 2024 r. przekroczy bilion dolarów
GroupM podnosi prognozy wzrostu globalnego rynku reklamowego w 2024 r. do 7,8 proc., w Polsce wzrost powyżej globalnego.
18.06.24, 10:07
| reklama & PR » ludzie
Zmiany w AMS. Grażyna Gołębiowska wchodzi do zarządu
1 lipca br. do zarządu AMS dołączy Grażyna Gołębiowska, menadżerka firmy, która będzie odpowiedzialna za obszar marketingu, sprzedaży i badań. Małgorzata Augustyniak, dotychczasowa wiceprezeska, pozostaje w strukturach Grupy na stanowisku doradczyni zarządu ds. CSR.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.