21.05.24, 16:00

Zmiany w dziale Video Havas Media Network. Radosław Zamieciński na stanowisku Head of Video

Radosław Zamieciński, fot.: materiały prasowe

Zgodnie z wprowadzoną na początku br. strategią Data Driven, agencja Havas Media Network inwestuje w rozwój narzędzi do optymalizacji kampanii wideo, zmienia się także struktura działu odpowiedzialnego za kampanie wideo.

W maju br. agencja wprowadziła nowy system raportowania wyników kampanii wideo w czasie rzeczywistym i pracuje nad rozwijaniem tego narzędzia w obszarze automatyzacji i nowych funkcjonalności, jak np. rozliczanie gwarancji.

Wraz z rozwojem narzędzi zmienia się także docelowa struktura działu Video agencji Havas Media Network. Stanowisko Head of Video obejmie Radosław Zamieciński, który będzie bezpośrednio współpracował z Małgorzatą Rutkowską, awansującą na stanowisko Negotiation Managerki. Rutkowska będzie kompleksowo odpowiadać za zarządzanie zespołem w obszarze wyników finansowych i optymalizacji budżetów klienckich. W strukturze zmienia się także rola Przemysława Aleksiejuka, który obejmie stanowisko Video Group Managera i będzie odpowiadać za ujednolicenie oferty oraz nadzór strategiczny nad realizowanymi działaniami. Z agencją pożegnał się Sergiusz Geller, który będzie kontynuował karierę poza strukturami firmy.

Kim jest Radosław Zamieciński?

Radosław Zamieciński, jest związany z branżą od blisko 20 lat, z czego ostatnie 18 przepracował w Havas Media. Przeszedł wszystkie szczeble kariery, rozpoczynając od stanowiska junior Planner/Buyer po Negotiation Managera w dziale Video. W ciągu wielu lat pracy miał okazję pracować dla największych klientów agencji, tj.: Lidl, Hyundai, BNP Paribas, Carrefour czy Natur Produkt Zdrovit. Aktywnie uczestniczył również w rozwijaniu specjalistycznych narzędzi wewnątrz agencji, związanych z optymalizacją planowania i zakupu kampanii wideo, takich jak DV360 czy PK 2.0.

Kim jest Małgorzata Rutkowska?

Małgorzata Rutkowska jest związana z Havas Media Network od 2009 r. Doświadczenie zdobywała pracując, m.in dla klientów: Reckitt Benckiser, Sephora, mBank, PLL LOT czy Zdrovit. W 2012 r. reprezentowała Polskę podczas konkursu Young Media Lions w Cannes.

Komentarze

Powiązane

17.06.24, 19:00
| radio » informacje | internet » informacje
Prosto z Euro w WP SportoweFakty na czas Euro 2024
Redakcja WP SportoweFakty uruchomiła format „Prosto z Euro”, który prowadzą Marcin Gazda i Paweł Pawłowski. Nowy program to analizy i komentarze dotyczące nie tylko meczów, ale także kulisów całego turnieju.
12.06.24, 18:12
| internet » informacje
Jakdojade uruchamia sprzedaż biletów w Szczecinie 
Jakdojade rusza ze sprzedażą biletów w Szczecinie. Od teraz użytkownicy aplikacji będa mogli kupować bilety jednorazowe i okresowe na szczecińską komunikację miejską.
12.06.24, 14:15
| internet » informacje
Żyjemy piłkarskim Euro 24. Interia przygotowana na EURO 2024
Na czas EURO 2024 Interia będzie publikować na bieżąco informacje dotyczące wydarzenia. Portal przygotuje także specjalne formaty.
10.06.24, 15:15
| internet » informacje
Grupa WP kupuje 80 proc. udziałów w spółce Creative Eye SRL
Szallas Group należąca do Wirtualnej Polski Holding kupuje 80 proc. udziałów w rumuńskiej spółce Creative Eye SRL, zarządzającej platformą turystyczną Litoralulromanesc.ro. Wartość transakcji to 16,8 mln euro.
10.06.24, 10:42
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Anna Kalczyńska w ekipie Iberionu. Poprowadzi autorski format geopolityczny
Do Iberionu dołącza Anna Kalczyńska, która poprowadzi autorski format geopolityczny. Dziennikarka w ostatnich latach związana była ze stacją TVN.
09.06.24, 13:27
| internet » informacje
Wieczór Wyborczy w Onecie
9 czerwca br. o godz. 20:45 na stronie głównej Onetu ruszy Wieczór Wyborczy, który poprowadzi Marcin Zawada, dziennikarz Onetu. Dziennikarz w Studiu Wyborczym Live w Onecie przedstawi wyniki exit poll i będzie się łączył z reporterami Onetu i Faktu obecnymi w sztabach wyborczych. 
06.06.24, 08:30
| radio » informacje | internet » informacje
Nowy serwis historyczny Polskiego Radia z okazji 35. rocznicy wyborów
Z okazji 35. rocznicy wyborów, Polskie Radio przygotowało specjalny historyczny serwis internetowy. Portal zawiera unikatowe nagrania z Archiwum Polskiego Radia i Archiwum Rozgłośni Polskiej Radia Wolna Europa, dzięki czemu stanowi niezwykły dokument tamtych dni.
05.06.24, 16:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Patrycjusz Wyżga gospodarzem wieczoru wyborczego w Wirtualnej Polsce
W niedzielę, 9 czerwca br. Wirtualna Polska przygotuje specjalny wieczór wyborczy dotyczący wyborów do europarlamentu. Program emitowany będzie na Stronie Głównej WP, kanale YouTube i w mediach społecznościowych.
05.06.24, 08:30
| internet » informacje
Hotele, o jakich marzysz… w cenach, o jakich marzysz. Kampania portalu rezerwacyjnego Travelist.pl
Pod hasłem „Hotele, o jakich marzysz… w cenach, o jakich marzysz” Travelist.pl ruszył z kampanią reklamową, która otwiera kolejny rozdział w komunikacji marketingowej portalu. Towarzyszyć jej będzie hasło.
04.06.24, 10:56
| internet » informacje
Dr Serce na YouTube. Prof. Robert Gajda gospodarzem nowego formatu
Na platformie YouTube zadebiutuje program internetowy „Dr Serce”, który jest prowadzony przez kardiologa, prof. Roberta Gajdę
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.