04.06.24, 07:30

Galą Gwiazd Plejady 2024 powraca w odświeżonej formule

Zapowiedź wydarzenia, fot.: materiały prasowe

Serwis Plejada.pl po trzech latach przerwy wraca do organizacji Gali Gwiazd Plejady. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się 18 czerwca br. w Warszawie. Poprzedza je plebiscyt, w którym internauci wybierają Gwiazdy Plejady w pięciu wyjątkowych i zupełnie nowych kategoriach.

Na 18 czerwca zaplanowano Galę Gwiazd Plejady 2024, która będzie zwieńczeniem plebiscytu, w ramach którego internauci wybierają pięć Gwiazd Plejady 2024. Redakcja serwisu Plejada zapowiada również przyznanie nagród specjalnych – SuperGwiazd Plejady.

Gala Gwiazd Plejady powraca tym razem w odświeżonej formule. Nowa nazwa, zupełnie nowe kategorie, nowe miejsce. Jedno ma pozostawać bez zmian – gwiazdy, które będą odgrywać główną rolę podczas wydarzenia. „Cieszę się, że Plejada znów rozda swoje Gwiazdy. Już teraz gratuluję 20 osobowościom, które dzięki swojej ciężkiej pracy znalazły się w gronie nominowanych. Doceniam ich odwagę, że przyjęły nasze nominacje i nie bały się zawalczyć o zwycięstwo. Doskonale znane wydarzenie zaprezentujemy w odświeżonej formule. Chcemy, aby było ono prawdziwym świętem gwiazd. Zapraszam do oglądania Gali Gwiazd Plejady 2024 na żywo w Onecie i Plejadzie” – mówi Grzegorz Dobek, szef serwisu Plejada.pl.

Użytkownicy serwisów Plejada.pl i Onet.pl głosują na Gwiazdy Plejady w pięciu nowych kategoriach: Gwiazda ponadczasowa; Gwiazda na czasie; Gwiazda jutra; Gwiazda na miarę czasu; Zaklinacze czasu.

Wśród nominowanych znaleźli się m.in. Katarzyna Dowbor, Karol Strasburger, Sara James, Radomir Wit, Andrzej Seweryn, Małgorzata Rozenek-Majdan, Julia Wieniawa, Roxie Węgiel, Margaret, Kamila Kalińczak czy Make Life Harder. Głosy można oddawać na stronie plebiscytu do 15 czerwca włącznie.

Galę Gwiazd Plejady 2024 poprowadzi pięciu prowadzących. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na Onet.pl i Plejada.pl. O godz. 19.15 ruszy relacja z czerwonego dywanu, a o godz. 20.15 rozpocznie się uroczyste rozdanie nagród.

Komentarze

Powiązane

03.07.24, 07:30
| radio » informacje | internet » informacje
IV edycja Konkursu Podcast Roku imienia redaktora Janusza Majki. Zgłoszono ponad 320 podcastów
Podcast Roku to pierwszy ogólnopolski Konkurs, którego celem jest promowanie jakości, oryginalności i kultury przekazu różnych form dźwiękowych w mediach cyfrowych. Konkurs ma upamiętniać redaktora Janusza Majkę, związanego przez niemal 40 lat z Polskim Radiem w Rzeszowie – zmarłego w lutym 2021 r. Najlepsze podcasty wyłoni 45-osobowe jury.
02.07.24, 09:55
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Łukasz Bielak redaktorem naczelnym wszystkich serwisów Grupy INFOR
Na początku lipca br. Łukasz Bielak stanął na czele wszystkich serwisów internetowych należących do Grupy INFOR.
01.07.24, 16:30
| internet » ludzie
Dariusz Dziduch redaktorem naczelnym BiznesInfo
Dariusz Dziduch objął funkcję naczelnego serwisu BiznesInfo (Iberion) w połowie czerwca br.
27.06.24, 14:15
| radio » informacje | internet » informacje
Mamy, tak jak jest. Anna Dereszowska gospodynią podcastu w Onet Audio i na Ofeminin.pl
W każdy piątek o godz. 20:00 w Onet Audio, na Ofeminin.pl oraz na popularnych platformach podcastowych można słuchać nowego podcastu Anny Dereszowskiej „Mamy, tak jak jest”. Podcast porusza tematy macierzyństwa i rodzicielstwa.
27.06.24, 13:36
| internet » informacje
Yola Czaderska-Hayek felietonistką Interii. Będzie opowiadała nie tylko o Hollywood
Interia wzmacnia segment premium. 28 czerwca br. portal uruchomi cykl „Hollywood według Yoli”, w ramach którego Yola Czaderska-Hayek będzie opowiadała o najważniejszych zjawiskach i wydarzeniach w amerykańskiej branży filmowej i hollywoodzkich gwiazdach. 
27.06.24, 10:39
| prasa » informacje | internet » informacje
Wydawcy apelują do posłów w sprawie ustawy implementującej dyrektywę UE o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Projekt jest niekorzystny dla polskich mediów
Najwięksi wydawcy cyfrowi w Polsce przesłali do posłów i posłanek apel w sprawie ustawy implementującej dyrektywę UE o prawie autorskim i prawach pokrewnych. 
26.06.24, 10:00
| prasa » informacje | internet » informacje
Akcje PTWP już na głównym rynku GPW
Akcje spółki Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości SA zadebiutowały 26 czerwca br. na Rynku Głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
24.06.24, 18:30
| prasa » informacje | internet » informacje
PTWP zadebiutuje na głównym rynku GPW 26 czerwca
Giełda Papierów Wartościowych wyznaczyła pierwszy dzień notowań akcji PTWP S.A, podmiotu dominującego w Grupie PTWP. Do obrotu na głównym rynku GPW zostaną dopuszczone akcje serii A i B. Debiut na rynku regulowanym odbędzie się 26 czerwca 2024 r.
21.06.24, 07:30
| internet » ludzie
Kamila Glińska szefową serwisu Plejada. Grzegorz Dobek odchodzi z firmy
Z początkiem lipca br. Kamila Glińska obejmie stanowisko szefowej serwisu Plejada. Dotychczas pełniący tę funkcję Grzegorz Dobek podjął decyzję o odejściu z firmy.
20.06.24, 18:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Adam Pawlukiewicz z własnym projektem mediowym podczas EURO 2024
Adam Pawlukiewicz na okres UEFA EURO 2024 rozszerza współpracę z „Przeglądem Sportowym”. Jego analizy ukazują się we wszystkich papierowych wydaniach dziennika w poniedziałki i piątki. Pawlukiewicz relacjonuje także Mistrzostwa Europy za pośrednictwem vlogów i materiałów wideo publikowanych na założonym przez siebie kanale Total Sport.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.