08.06.24, 14:09

Marka Kaktus wraz z Okim rusza z nową kampanią

Kaktus, fot.: materiały prasowe

Od czerwca br. trwa nowa kampania lodów Kaktus, w ramach której marka stworzyła prawdziwie contentfriendly przestrzeń - “House of Kaktus”. Hostem i przewodnikiem po strefie będzie digitalowa postać stworzona wspólnie przez markę i rapera Okiego - Kaktus Jeżor.

Wnętrze House of Kaktus nawiązuje do popularnych lodów. Zostało zaprojektowane z myślą o młodych ludziach, którzy chcą nie tylko oglądać, ale i przede wszystkim doświadczać.

Z-ki, znane są ze swojej miłości do technologii i mediów społecznościowych, znajdą więc tutaj idealne warunki do tworzenia wyjątkowych treści. Ale nie tylko oni! Każdy z elementów naszej dedykowanej przestrzeni House of Kaktus zachęca do wyciągnięcia telefonu z kieszeni i po prostu nagrywania niepowtarzalnych materiałów na social media i dzielenia się nimi z innymi" - mówi Damian Podawca, Marketing Manager Froneri Polska.

Przewodnikiem po tej immersyjnej przestrzeni będzie Kaktus Jeżor - digitalowa postać stworzona wspólnie przez markę Kaktus i rapera Okiego, inspirowana jego wizerunkiem. Kaktus Jeżor oprowadzi odwiedzających przez całe doświadczenie w przestrzeni, która będzie dostępna w wybrane letnie weekendy w Warszawie, Gdańsku oraz Kołobrzegu. Dzięki technologii, głos i wirtualna postać Kaktusa Jeżora będzie towarzyszyć gościom na każdym kroku, zapewniając unikalne doświadczenia. Ponadto, raper pojawi się osobiście podczas inauguracji projektu 14 czerwca br. w Warszawie, gdzie odbędzie się specjalne wydarzenie z jego udziałem.

“(...) . Kaktus to prawdziwy klasyk wśród lodów, jego komunikacja musi zaskakiwać i przyciągać swoją formą. Tą kampanią chcemy przypomnieć o kreatywnym DNA marki i angażować zarówno zarówno dotychczasowych, jak i nowych fanów Kaktusa” - dodaje Dawid Kaźmierczak Founder and CCO Agencji Polot.

Kampanię poprzedziła faza teaserowa, podczas której na social mediach marki pojawiały się treści stopniowo odsłaniające postać Kaktusa Jeżora, przewodnika House of Kaktus. 1 czerwca br. wystartowała oficjalna komunikacja, natomiast otwarcie niestandardowej przestrzeni House of Kaktus w warszawskim Koneserze nastąpi 14 czerwca, a przestrzeń będzie dostępna dla gości do 16 czerwca. Będą to trzy dni pełne atrakcji i niespodzianek, skierowanych do wszystkich odwiedzających.

Po Warszawie, strefa House of Kaktus będzie dostępna dla chętnych w Gdańskiej Galerii Forum w dniach 28-30 czerwca, na Sunrise Festival Kołobrzeg 19-21 lipca oraz na Sun Festival Kołobrzeg 26-28 lipca.

Za ideę kreatywną kampanii, egzekucję wszystkich jej faz, a także przygotowanie treści na media społecznościowe marki odpowiada agencja Polot, postać Kaktusa Jeżora zaprojektował Maciej Pwee3000 Prężak (Shootme), za kreację i produkcję eventu odpowiada agencja Live, zakup mediów powierzono Universal McCann, konkursy dla konsumentów obsługuje agencja Kropka Bordo, natomiast za wsparcie komunikacyjne i media relacje odpowiada agencja Big Picture. Artist management jest po stronie Kamila Wysockiego - Agencja Revolume.

Komentarze

Powiązane

19.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | reklama & PR » informacje
Polsat Box Go promuje swoją ofertę w nowej kampanii
Ruszyła kampania reklamowa promująca ofertę Polsat Box Go. Użytkownicy mogą zyskać dostęp do 140 kanałów telewizyjnych. 
19.07.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Hand Made stworzył kampanię dla Monster Munch
Agencja Hand Made realizuje loterię dla Monster Munch, marki z portfolio Lorenza. Hasło akcji to “Rower dobry dla ducha”.
 
18.07.24, 19:21
| reklama & PR » informacje
PZU Sponsorem Oficjalnym 81. Tour de Pologne
PZU został Sponsorem Oficjalnym tegorocznej edycji Tour de Pologne, w tym klasyfikacji górskiej. Firma wspiera także Tour de Pologne Junior. 
18.07.24, 17:44
| reklama & PR » informacje
Green Caffè Nero promuje letnią ofertę
Marka Green Caffè Nero wystartowała z działaniami reklamowymi, które mają promować letnią ofertę kawiarni. Działania promocyjne obejmują spot reklamowy emitowany w sieci kin niezależnych oraz działania digitalowe. Motywem przewodnim kampanii jest lato w mieście.
18.07.24, 15:30
| reklama & PR » informacje
Tak smakuje kino. Kampania Cinema City na Spotify
Polski oddział Aleph Group (dawniej Httpool by Aleph) przygotował z myślą o Spotify kampanię pt. „Tak smakuje kino” dla Cinema City.
18.07.24, 11:30
| reklama & PR » ludzie
Agata Bieniek awansowała zarządzanie polskim zespołem marketingu Bolt
Agata Bieniek objęła stanowisko Marketing Manager Bolt w Polsce i zarządza zespołem marketingu w polskiej siedzibie firmy oraz odpowiada za lokalne działania marki.
18.07.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Superbet zwiększa zaangażowanie w Górnika Zabrze
W ramach nowej umowy między Superbet a Górnikiem Zabrze, logo bukmachera znajdzie się na froncie koszulki klubu. 
18.07.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Streetcom pracuje dla marki Luksja
Streetcom zrealizuje kampanię product seeding dla marki Luksja. Działania wspierające zostały zaplanowane do końca sierpnia br.
18.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
207 reklamodawców promowało podczas EURO 2024 aż 368 marek na antenach TVP
Podczas zakończonych mistrzostw Europy w piłce nożnej, Telewizja Polska zanotowała wzrost przychodów komercyjnych o 12 proc. Wpływy ze sprzedaży reklam dotyczą tradycyjnych mediów jak i online.
17.07.24, 15:02
| reklama & PR » informacje
ORGANIQUE klientem agencji Trufle.PRO
Agencja Trufle.PRO rozpoczęła współpracę z polską marką kosmetyczną Organique.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.