12.06.24, 08:30

Mery Spolsky, Artur Barciś i Damian Kwiek w zespole Radia Nowy Świat

Artur Barciś pojawi się jako gospodarz audycji w Radiu Nowy Świat, fot.: materiały prasowe

Mery Spolsky, Artur Barciś i Damian Kwiek dołączają do zespołu Radia Nowy Świat . Barciś pojawi się pierwszy raz na antenie 13 czerwca o godz. 14.00. Z kolei Kwiek pojawi się 14 czerwca z rozmową w programie „Cały nasz świat” (11:00-12:00), a w sobotę 15 czerwca o godz. 13.00 na antenie stacji zadebiutuje Mery Spolsky.


13 czerwca o godz. 14.00 pojawi się nowa audycja „Jak najBarciś”, gdzie w rolę redaktora Radia Nowy Świat wcieli się aktor Artur Barciś, absolwent Wydziału Aktorskiego łódzkiej PWSFTviT. Audycja o profilu muzyczno-filmowym emitowana w czwartkowe popołudnia jest dobrze znana słuchaczom stacji za sprawą Zbigniewa Zamachowskiego i jego propozycji „Zamach na dziesiątą muzę” oraz Wojciecha Malajkata i jego „MalajKina”. Artur Barciś dołącza do grona prowadzących z własnymi propozycjami i pomysłami. „Uwielbiam muzykę filmową, szczególnie klasyczną i bardzo się cieszę, że zostałem zaproszony do tego programu. Filmy muzyczne będą tematem przewodnim, ale oczywiście to nie wszystko, czym będę się z Państwem dzielić podczas tych dwóch godzin. Zapraszam serdecznie na program „Jak najBarciś” – mówi Artur Barciś.

W piątek, 14 czerwca do redakcji międzynarodowej dołączy Damian Kwiek, który będzie pojawiać się w audycji jako współprowadzący oraz redaktor przygotowujący rozmowy do audycji. Magazyn „Cały nasz świat” wystartował na antenie Radia Nowy Świat 10 marca 2023 r. Prowadzącymi są Jan Janczy, Tomasz Ławnicki i Patryk Rabiega. W piątek, debiutując w „Cały nasz świat” (11:00-12:00), Damian Kwiek zaprosi słuchaczy na rozmowę z prof. Sławomirem Sowińskim z UKSW o rosnącym poparciu dla nacjonalistycznej prawicy również w kontekście zakończonych wyborów do Europarlamentu.

W sobotę, 15 czerwca o godz. 13.00 zaplanowano premierę audycji Mery Spolsky „Era Spolsky” (13:00-14:00), która będzie emitowana na antenie na przemian z audycją Jana Niebudka „Muzyka odśrodkowa”. „Ogromnie cieszę się na współpracę z Radiem Nowy Świat. Mam ochotę na poszukiwanie i odkrywanie wspólnie z Państwem moich muzycznych fascynacji” – mówi Mery Spolsky, autorka audycji „Era Spolsky” w Radiu Nowy Świat.

Mery Spolsky to artystka, dla której muzyka, teksty, przekaz i warstwa wizualna są tak samo ważne. Specjalistka od elektronicznych, tanecznych brzmień. Każdym kolejnym albumem umacnia swoją pozycję w czołówce polskich artystów. Zadebiutowała albumem „Miło Było Pana Poznać” (2017), a następnie umocniła swoją pozycję płytą „Dekalog Spolsky” (2019). Jej najnowsza płyta „Erotika Era” to muzyczny przekaz o seksualności, ciało pozytywności, wstydzie, relacji, oczekiwań wobec kobiet, któremu artystka daje bezkompromisowy wyraz w swoich tekstach oraz teledyskach.

Komentarze

Powiązane

09.07.24, 14:58
| radio » badania rynku
Radio Zet znów w górę. RMF FM dalej liderem
Radio Zet zanotowało największy wzrost tzw. słuchalności - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 kwietnia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
08.07.24, 09:06
| radio » informacje
Wielka Wyprawa Maluchów. Polskie Radio Kierowców relacjonuje charytatywny rajd
80 Fiatów pojawi się na trasie Warszawa - Monte Cassino. Wydarzenie „Wielka Wyprawa Maluchów” rozpoczęło się 5 lipca br., a uczestnikom w trasie towarzyszyć będą dziennikarze Polskiego Radia Kierowców.
08.07.24, 08:30
| radio » informacje
Fundusz Wczasów Pogodowych powraca do Radia Pogoda
Startuje wakacyjna ramówka Radia Pogoda. Tegoroczne lato stacja powitała 28 czerwca potańcówką w Krakowie, którą poprowadził poranny duet stacji - Joanna Kruk i Zygmunt Chajzer.
08.07.24, 07:30
| radio » informacje
Lato w RMF MAXX. Wakacyjny konkurs i nowe audycje
W te wakacje RMF MAXX będzie towarzyszyć słuchaczom na festiwalach muzycznych, a w ramówce znajdą się m.in. „Głosówki z wakacji” i codzienne sety DJ’skie.
08.07.24, 06:30
| radio » informacje
Lato w TOKu. Wakacyjna kampania Radia TOK FM
Radio TOK FM tradycyjnie chce towarzyszyć swoim słuchaczom w czasie wakacji. Rozgłośnia będzie przypominać o możliwość słuchania stacji zarówno na stronie internetowej jak i w aplikacjiw nowej odsłonie kampanii reklamowej „Lato w TOKu”.
05.07.24, 17:30
| radio » informacje
Ruszyła XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Reportażystów Melchiory
Polskie Radio rozpoczęło przyjmowanie zgłoszeń do XIX Ogólnopolskiego Konkursu Reportażystów „Melchiory”.
05.07.24, 06:15
| radio » informacje
Czwarte urodziny Radia Nowy Świat. Świętowanie w Nowej Rudzie i Kinotece
Radio Nowy Świat rozpoczyna świętowanie czwartych urodzin rozgłośni. Urodzinowe spotkania odbędą się dwóch miastach i w dwóch terminach. 6 lipca br. stacja zaprasza do Nowej Rudy, a 10 lipca do stolicy.
04.07.24, 10:20
| radio » informacje
RadioStany. Jan Białostocki z audycją o nieznanych zakątkach w USA w Polskim Radiu 24
7 lipca br. na antenie Polskiego Radia 24 zadebiutuje audycja „RadioStany”. Na podróż po Stanach Zjednoczonych zaprasza Jan Białostocki. Emisja w każdą niedzielę o godz. 18.30.
03.07.24, 11:38
| radio » informacje
Sezon ogórkowy. Podcast Beaty Lubelskiej w ofercie Radia Zet
Radio Zet uruchomiło wakacyjną serię podcastów „Sezon ogórkowy” Beaty Lubeckiej.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.