20.06.24, 13:30

StrefaObrony.pl. Polska Press Grupa z nowym serwisem o wojsku i polityce obronnej

Nowy serwis StrefaObrony.pl, fot.: materiały prasowe

Polska Press Grupa uruchomiła „Strefę Obrony” - portal o charakterze edukacyjno-informacyjnym, który zaproponuje informacje dotyczące m.in. wojska i innych służb mundurowych, polityki obronnej, a także przemysłu obronnego.

Nowy serwis „StrefaObrony.pl”, którym kieruje Robert Szulc, czytelnikom zaproponuje odbiorcom informacje, analizy oraz wywiady z kluczowymi postaciami branży zbrojeniowej, sił zbrojnych oraz polityki międzynarodowej. Internauci będą mieli również dostęp do raportów i opinii ekspertów, które mają im pomóc lepiej zrozumieć dynamicznie zmieniające się środowisko geopolityczne oraz innowacje technologiczne w sektorze obronnym. Treści prezentowane w serwisie skierowane są zarówno do ekspertów, jak i pasjonatów tej tematyki. Będzie to też ważne miejsce debaty na tematy związane m.in. z bezpieczeństwem zewnętrznym i wewnętrznym, cyberbezpieczeństwem, konfliktami, geopolityką i infrastrukturą krytyczną. Product ownerem został Dominik Malczewski. Serwis został objęty patronatem honorowym Ministerstwa Obrony Narodowej.

„Jesteśmy przekonani, że nasz nowy portal zaoferuje treści o wyjątkowej wartości merytorycznej dla wszystkich zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa i obronności. Naszą misją jest dostarczanie rzetelnych informacji, edukowanie oraz wywoływanie merytorycznych dyskusji na temat kluczowych zagadnień wpływających na bezpieczeństwo i stabilność Polski” – mówi Zenon Nowak, Prezes Zarządu Polska Press Grupy.

Serwis „SterfaObrony.pl”, należący do Polska Press Grupy, rozpoczyna współpracę z dziennikarzami oraz ekspertami z kraju i zagranicy, a także instytucjami badawczymi i think-tankami zajmującymi się szeroko pojętym bezpieczeństwem i tematyką militarną. Do współpracy zostali zaproszeni, m.in. analityk wojskowości - Dawid Kamizela oraz ekspert - Łukasz Prus, którzy będą odpowiadać za treści związane z techniką wojskową, przemysłem zbrojeniowym, siłami zbrojnymi i polityką obronną. Ponadto patronat honorowy nad serwisem sprawuje Ministerstwo Obrony Narodowej.

Jak podkreśliła Grupa w komunikacie prasowym przesłanym redakcji portalmedialny.pl, „uruchomienie nowego serwisu stanowi część strategii rozwoju firmy, mającej na celu poszerzenie oferty tematycznej i umocnienie wysokiej pozycji Polska Press Grupy w Internecie”.

Komentarze

Powiązane

16.07.24, 16:00
| internet » informacje
Interia partnerem 49. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych
Interia została partnerem 49. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Plebiscyt „Diamentowe Lwiątka” wyłoni najlepszy polski film dla młodego widza. 
16.07.24, 08:30
| internet » informacje
Będą ostrzegać przed burzami. Gazeta.pl i Polscy Łowcy Burz przygotują specjalne alerty pogodowe
Gazeta.pl rozpoczyna w trakcie wakacji współpracę ze specjalistami ze Stowarzyszenia Skywarn Polska znanymi jako Polscy Łowcy Burz. Eksperci od ekstremalnych zjawisk pogodowych przygotują alerty pogodowe, związane m.in. z frontami burzowymi.
13.07.24, 16:00
| internet » informacje
Podcast „WojewódzkiKędzierski” w wakacyjnej odsłonie
Wakacyjne wydanie podcastu „WojewódzkiKędzierski” rusza w poniedziałek, 15 lipca br. Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski będą rozmawiać z artystami muzycznymi.
09.07.24, 23:41
| internet » informacje
Karoliną Walczowska gospodynią formatu Onet Wakacje
Od lipca br. na stronie głównej Onetu pojawia się nowy program „Onet Wakacje” z Karoliną Walczowską w roli prowadzącej. Program jest emitowany w każdy piątek o godz. 12.00 na Onet.pl i jest częścią cyklu redakcyjnego „Onet Wakacje”, który przez całe wakacje pojawia się na stronie głównej Onetu.
09.07.24, 16:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Złap urlop od codzienności czyli Wyborcza na wakacje
Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl rozpoczęły kampanię pod hasłem “Złap urlop od codzienności”. Specjalnej ofercie prenumeraty na wakacje towarzyszą działania redakcyjne: cykle artykułów, podcasty, a dla podróżujących z przygodami czekać będzie Biuro Interwencji Turystycznej.
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
06.07.24, 23:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem. II sezon formatu w Onecie
W niedzielę, 30 czerwca br. o godz. 10:00 na stronie głównej Onet.pl i na kanale YouTube Onet On Tour pojawił się premierowy odcinek II sezonu programu „Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem”. Dziennikarz pokaże internautom Dalmację.
03.07.24, 19:00
| internet » informacje
Żyjemy tenisem! Interia relacjonuje Wimbledon
Interia na bieżąco będzie relacjonować Wimbledonem. Artur Gac, wysłannik portalu, przekazywać będzie informacje prosto z Londynu. Ofensywę medialną Interii ma wzmocnić kolejna odsłona kampanii „Żyjemy sportem”.
03.07.24, 07:30
| radio » informacje | internet » informacje
IV edycja Konkursu Podcast Roku imienia redaktora Janusza Majki. Zgłoszono ponad 320 podcastów
Podcast Roku to pierwszy ogólnopolski Konkurs, którego celem jest promowanie jakości, oryginalności i kultury przekazu różnych form dźwiękowych w mediach cyfrowych. Konkurs ma upamiętniać redaktora Janusza Majkę, związanego przez niemal 40 lat z Polskim Radiem w Rzeszowie – zmarłego w lutym 2021 r. Najlepsze podcasty wyłoni 45-osobowe jury.
02.07.24, 09:55
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Łukasz Bielak redaktorem naczelnym wszystkich serwisów Grupy INFOR
Na początku lipca br. Łukasz Bielak stanął na czele wszystkich serwisów internetowych należących do Grupy INFOR.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.