24.06.24, 16:30

Urlop na każde żądanie. Triverna.pl wprowadza nowa platformę komunikacji

KV kampanii marki Triverna.pl, fot.: materiały prasowe

24 czerwca br. pod hasłem „Urlop na każde żądanie” ruszyła kampania wizerunkowa portalu Triverna.pl. Działania zasięgowe prowadzone będą w największych stacjach TV oraz w kanałach digital.

Jesteśmy jednym z najbardziej zapracowanych narodów w Europie. Jednocześnie pandemia pokazała nam jak ważnym aspektem naszego życia jest wypoczynek i możliwość wyjazdu. Niestety, jak pokazują badania, proces planowania urlopu oraz porównania i wyboru spośród dziesiątek tysięcy ofert generuje w nas mnóstwo stresu, zamiast pozwalać nam cieszyć się nadchodzącym wypoczynkiem. Naszą nową kampanią chcemy pokazać Polakom, że jest alternatywa i że aby prawdziwie wypocząć wystarczą tylko chęci, ponieważ na Triverna.pl czekają na nich gotowe oferty wypoczynku oraz kilkaset blogowych inspiracji do podróży na każdą okazję. Niezależnie od tego czy chcemy pojechać na długo planowane wakacje z rodziną, spontaniczny wypad ze znajomymi czy romantyczny weekend w SPA z drugą połówką – gwarantujemy, że każda z przygotowanych przez nas propozycji spełni oczekiwania klienta. Koniec ze stresem, zmartwieniami dokąd i za ile, bo z Triverna.pl chcieć znaczy jechać. Na Triverna.pl dostaniesz Urlop na Każde Żądanie!” – mówi Krzysztof Dębski, Chief Marketing Officer Triverna.pl

Film reklamowy jest pełnym emocji, śmiechu, spełnienia i satysfakcji zapisem urlopu pary młodych ludzi z małym dzieckiem i psem. Choć cała historia rozgrywa się chronologicznie między zameldowaniem, a wymeldowaniem, to sceny, wydarzenia, obrazy są zaczerpnięte z różnych miejsc.

”(…) Postawiliśmy na autentyczność, emocje, relacje i interakcje między naszymi bohaterami, a nie na prezentację oferty i cen. Nasz spot wizerunkowy od pierwszego ujęcia obrazuje, że to co rezerwujesz na Trivernie jest w rzeczywistości zgodne z ofertą i oczekiwaniami. Cała historia utrwala to, co w urlopie powinno być najważniejsze – prawdziwy relaks, emocje i jakościowy czas dla siebie. Zakończenie zaś udowadnia, że pewność i łatwość wyboru jaką gwarantujemy, powoduje że żeby pojechać na kolejny urlop – wystarczy tylko chcieć” – mówi Krzysztof Dębski.

Zdjęcia do spotu zrealizowane zostały w resorcie Wave Międzyzdroje. Kampania obejmuje emisję wizerunkowych spotów (1x 30sek, 6x 15sek) w telewizji oraz internecie, szeroko zakrojone działania digital marketingowe oraz aktywacje konsumenckie w social mediach.

Za strategię komunikacji i ideę kreatywną odpowiedzialna jest agencja FMCgo, za reżyserię i nadzór Kasia Grabek, realizację spotów przygotował dom produkcyjny F25, działania w telewizji zaplanował i realizuje dom mediowy OMD, a działania digital marketingowe agencja Cube Group.

Komentarze

Powiązane

12.07.24, 13:30
| reklama & PR » ludzie
Michał Wilczyński dyrektorem sprzedaży w iPoster
Do iPoster, właściciela i operatora sieci Digital Out-Of-Home w segmencie galerii handlowych, dołączył Michał Wilczyński, który objął stanowisko dyrektora sprzedaży. W iPoster będzie odpowiadał, m.in. za tworzenie oraz realizację strategii sprzedażowej i marketingowej spółki.
12.07.24, 12:30
| reklama & PR » informacje
Hochland z billboardem sponsorskim. Ma dotrzeć do prawie 8 mln osób w grupie docelowej
Hochland w lipcu i sierpniu br. zamierza promować swoje produkty, wykorzystując do tego billboard sponsorski.
12.07.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Kampania pieczywa BIO Piekarni Cukierni Putka na EKO wiatach AMS
Do swojej kampanii sieć piekarni Putka wykorzystuje certyfikowane EKO wiaty AMS na przystankach komunikacji miejskiej w Warszawie i Łodzi.
12.07.24, 07:30
| reklama & PR » ludzie
Jakub Zajdel w zespole New Business Development Committee IPREX
Jakub Zajdel, CEO more communications agency dołączył do New Business Development Committee w globalnej sieci IPREX. W latach 2020-2022 pełnił on funkcję EMEA President organizacji.
11.07.24, 20:30
| reklama & PR » informacje
Miej na to Magne B6 Forte. Kampania Sanofi ma skupiać się na edukacji zdrowotnej
Sanofi, we współpracy z FCB Health Spark, uruchomiło nową kampanię „Miej na to Magne B6 Forte”. Akcja ma skupiać się na edukacji zdrowotnej.
11.07.24, 19:00
| reklama & PR » informacje
Alior Bank nawiązał współpracę z Narodową Drużyną Esportową
Alior Bank staje się oficjalnym sponsorem Narodowej Drużyny Esportu. Wcześniej bank wspierał akademickie eventy.
11.07.24, 16:00
| reklama & PR » informacje
ASAP&ASAP przygotowała kampanię dla Compeed
Agencja ASAP&ASAP opracowała kampanię dla marki Compeed, (Perrigo Poland). Akcja potrwa dwa miesiące.
11.07.24, 14:45
| reklama & PR » informacje
Streetcom przygotuje kampanie dla 4 marek BUNGE: Eleplant, Finuu, Wawrzyniec i Smakowita
Streetcom przygotuje i zrealizuje kampanie influencerskie dla czterech marek BUNGE: Eleplant, Finuu, Wawrzyniec oraz Smakowita. W ramach umowy, agencja ma przeprowadzić akcje do końca 2024 r.
11.07.24, 12:15
| reklama & PR » informacje
Weber Shandwick promuje stolicę Łotwy
Agencja Weber Shandwick Poland została wybrana przez Agencję Inwestycji i Turystyki Rygi do zrealizowania kampanii promującej Rygę.
11.07.24, 11:00
| reklama & PR » informacje
No-Spa Max z kampanią „Bycie kobietą nie musi boleć” od Publicis Worldwide
Publicis Worldwide przygotowała kampanię dla No-Spa Max, która ruszyła 1 lipca br. Hasło akcji to „Bycie kobietą nie musi boleć”.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.