13.06.24, 18:00
| reklama & PR » informacje
Costa Coffee i Krzysztof Zalewski rozbudzają kreatywność we wspólnym projekcie
“Rozbudź kreatywność” to globalne hasło kampanii Costa Coffee, które zainspirowało markę do nawiązania współpracy z muzykiem - Krzysztofem Zalewskim. Głównym celem tej współpracy jest podkreślenie znaczenia kreatywności w codziennym życiu i pokazanie, że z pozoru małe rutyny mogą być okazją do rozbudzenia i rozwijania rytuałów pełnych pasji.
05.04.24, 20:00
| kultura » informacje
Margaret i Organek gwiazdami Co jest Grane Festival
Co jest Grane Festival 14 i 15 czerwca 2024 r. wypełni muzyką i atrakcjami Park przy Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie. Wśród wykonawców znajdą się m.in.: Margaret, Organek, Natalia Przybysz, Zalewski, The Dumplings, Błażej Król, Daria ze Śląska i duet Smolik//Kev Fox.
24.11.23, 06:30
| reklama & PR » informacje
Krzysztof Zalewski w roli Stańczyka w kampanii Dzień na U
W ramach piątej odsłony kampanii Dzień na U do potwierdzenia swojego zdrowia zachęca Stańczyk, w którego rolę wcielił się muzyk Krzysztof Zalewski. W specjalnie wyprodukowanym na potrzeby kampanii spocie pojawiają się także m.in. Lara Gessler, Mery Spolsky, Michał Żebrowski, Olivier Janiak czy Mateusz Damięcki.
31.05.23, 09:59
| internet » informacje
Kampania Onetu #TataWdomu
Onet rusza z nową kampanią #TataWdomu, której celem jest zachęcenie ojców do korzystania z urlopów rodzicielskich. Partnerami projektu są UN Global Compact oraz Fundacja Share The Care. #TataWdomu jest kontynuacją działań związanych z wyrównywaniem szans kobiet w Polsce.
12.09.22, 17:30
| reklama & PR » informacje
Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą. Kampania ASUSa i Microsoftu z Krzysztofem Zalewskim
Ruszyła kampania “Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą” promująca laptopy ASUS Zenbook, oparte na platformie Intel EVO i systemie Windows 11. Ambasadorem działań marketingowych jest Krzysztof Zalewski.
28.07.22, 07:00
| telewizja / VOD » informacje
Earth Festival. Trzy niezwykłe koncerty w Polsacie
Od 19 do 21 sierpnia br., w Uniejowie odbędzie się piąta edycja „Earth Festival”.Tegoroczny festiwal będzie składał się z trzech dni koncertowych i dwóch dni atrakcji eventowych.Transmisja wydarzenia od piątku do niedzieli od godz. 20:00 na antenie Polsatu.
31.03.22, 15:00
| reklama & PR » informacje
Krzysztof Zalewski ambasadorem marki Żywiec Zdrój
Ambasadorem marki Żywiec Zdrój został muzyk - Krzysztof Zalewski. W najbliższych miesiącach piosenkarza będzie można zobaczyć, m.in. w spotach TV, mediach społecznościowych i prasie.
23.12.21, 11:58
| kultura » muzyka
MTV Unplugged – muzyczne święta z Krzysztofem Zalewskim i MTV Polska
Koncerty z cyklu "MTV Unplugged" odbywają się od ponad 20 lat. Do dziesiątej polskiej edycji formatu zaproszono Krzysztofa Zalewskiego. MTV Polska wyemiuje widowisko 25 grudnia br. o godz. 22.00.
16.10.21, 13:00
| telewizja / VOD » informacje
Krzysztof Zalewski w MTV Unplugged we współpracy z CANAL+
Krzysztof Zalewski nagrał koncert w kultowej serii MTV Unplugged. Artysta w ramach koncertu wykonał swoje największe przeboje oraz m.in. nowy singiel „Ptaki”. Premiera koncertu 16 października br. w serwisie CANAL+ online oraz na antenie CANAL+ premium.
15.01.21, 15:00
| radio » informacje
Blue Monday w RMF FM z Krzysztofem Zalewskim
18 stycznia br. przypada Blue Monday (smutny poniedziałek), czyli najbardziej depresyjny dzień w roku. Z tej okazji radio RMF FM zaprosi na swoją antenę Krzysztofa Zalewskiego, aby smucił się wspólnie ze słuchaczami. 
17.11.20, 07:00
| radio » informacje
Krzysztof Zalewski poprowadzi autorską audycję w Radiu 357
Krzysztof Zalewski dołączył do zespołu tworzonego internetowego Radia 357.
22.06.20, 18:00
| reklama & PR » informacje
#zrównoważonyprzeznaturę Solo Act Live Krzysztofa Zalewskiego w ramach kampanii Żywiec Zdrój
Trwa kampania wody niegazowanej Żywiec Zdrój realizowana pod hasłem „Zrównoważona przez naturę”. W ramach prowadzonych działań marka zrealizowała koncert Krzysztofa Zalewskiego połączony ze zbiórką pieniędzy na sadzenie nowych drzew w regionie żywieckim.
13.02.19, 23:00
| radio » informacje
Trójka wspomina Czesława Niemena
Gdyby żył, 16 lutego obchodziłby 80. urodziny. By przypomnieć dorobek artystyczny Czesława Niemena, Trójka zaplanowała na najbliższy weekend szereg audycji upamiętniających tego wybitnego kompozytora, muzyka i wokalistę. 
19.12.18, 08:00
| radio » informacje
Herbert 3.0. Koncert w Trójce z okazji 20. rocznicy śmierci poety
Wiersze Zbigniewa Herberta w muzycznej interpretacji takich artystów jak: Mela Koteluk, Czesław Mozil, Wojciech Waglewski czy Krzysztof Zalewski. Specjalny koncert z okazji 20. rocznicy śmierci poety pojawi się na antenie Trójki już 22 grudnia br.
11.06.18, 07:00
| kultura » muzyka
Siedem koncertów Męskiego Grania. Znamy listę wykonawców
Podczas tegorocznej trasy Męskie Granie, sponsorowanej przez markę Żywiec, nie zabraknie muzycznych niespodzianek i nieoczywistych artystycznych interpretacji. W siedmiu miastach oprócz Korteza, Dawida Podsiadło, Krzysztofa Zalewskiego, zagrają m.in. Katarzyna Nosowska, Natalia Przybysz, Fisz Emade Tworzyw i Ørganek, którzy zaserwują publiczności niezapomnianą muzyczną ucztę.
18.04.18, 08:00
| reklama & PR » informacje
Podróżnik Krzysztofa Zalewskiego. Teledysk z komunikacją letniej kolekcji IKEA
Teledysk do utworu Krzysztofa Zalewskiego „Podróżnik”, to forma komunikacji tegorocznej kolekcji IKEA SOMMAR. Dzięki niestandardowej współpracy z artystą, przedmioty codziennego użytku zostały przedstawione jako elementy niezwykłej instalacji przestrzennej, muzycznej i choreograficznej.
18.01.18, 08:00
| radio » informacje
Krzysztof Zalewski z autorskim programem w Trójce. Zastąpi Monikę Brodkę
26 stycznia br. w ramówce Programu 3 Polskiego Radia pojawi się nowa audycja „Zalef Zgiełku” Krzysztofa Zalewskiego. Muzyk i wokalista zastąpi w nocnym, piątkowym pasmie Monikę Brodkę, która po prawie półtora roku kończy współpracę z Trójką. 
10.03.17, 19:00
| radio » informacje
Krzysztof Zalewski na żywo w Trójce
12 marca br. w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 wystąpi Krzysztof Zalewski. Wokalista i muzyk zaprezentuje w Trójce materiał ze swojej nowej płyty „Złoto”. 
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.