| reklama & PR » informacje
Delikatesy Alma wraz z Gazetą Wyborczą promują czytelnictwo
16 czerwca 2016 roku wystartowała akcja promocyjna delikatesów Alma i Gazety Wyborczej, w której na uczestników czela roczny dostęp do elektronicznego wydania dziennika.
| kultura » książki
K.I.S.S. Sensacyjna powieść Tomasza Pruska
16 maja br. ukazała się książka „K.I.S.S.” autorstwa Tomasza Pruska, dziennikarza „Gazety Wyborczej”. To sensacyjna historia zdolnej finansistki wciągniętej w intrygę chciwych ludzi - powieść z miliardami dolarów i złotych, polską giełdą i kryzysem na Wall Street w tle.
30.11.23, 15:00
| prasa » informacje
Matematyka jest wszędzie. IX edycja Festiwalu Matematyki od Wyborczej
W sobotę, 2 grudnia br. w siedzibie Agory i „Wyborczej” w Warszawie (przy ulicy Czerskiej 8/10) matematyki odbędzie się dziewiąta edycja “Festiwalu Matematyki” skierowanego do dzieci, rodziców i nauczycieli. W tym roku impreza odbywać się będzie pod hasłem “Matematyka jest wszędzie”.
21.11.23, 12:58
| prasa » dodatki do gazet
Kalendarz przyrodniczy ze zdjęciami Adama Wajraka z Gazetą Wyborczą
Kalendarz przyrodniczy na 2024 rok z fotografiami Adama Wajraka, dziennikarza „Wyborczej” i aktywisty na rzecz ochrony przyrody, jest dołączony do wydania „Gazety Wyborczej” we wtorek, 21 listopada br.
13.11.23, 10:51
| prasa » informacje
Europe Talks. Spotkanie europejskiej sieci dziennikarek i dziennikarzy w redakcji Gazety Wyborczej
13 listopada br. w siedzibie redakcji „Wyborczej” rozpoczęło się dwudniowe spotkanie w ramach projektu „Europe Talks”.14 listopada br. odbędzie się także spotkanie online z czytelniczkami i czytelnikami.
30.10.23, 08:30
| prasa » ludzie | reklama & PR » ludzie
Dominika Czerwińska-Lemieszek zostanie dyrektorką sprzedaży reklam Gazety Wyborczej i Wyborcza.pl w regionie
Od stycznia 2024 r. Dominika Czerwińska-Lemieszek obejmie stanowisko dyrektorki sprzedaży reklam „Gazety Wyborczej” i serwisu Wyborcza.pl we Wrocławiu.
24.10.23, 11:03
| prasa » informacje | internet » informacje
Wyborcza przekazała 500 prenumerat dla gości wrocławskiej pizzerii Mania Smaku w Jagodnie
„Wyborcza” w podziękowaniu za solidarność i zaangażowanie przekazała pół tysiąca prenumerat cyfrowych dla gości restauracji Mania Smaku, która dowiozła pizzę mieszkańcom wrocławskiego Jagodna, czekającym w długiej kolejce do głosowania.
11.10.23, 10:54
| radio » informacje | internet » informacje
Radio TOK FM, Gazeta.pl, i Wyborcza.pl przygotują poranek wyborczy
Portal Gazeta.pl, Radio TOK FM oraz Wyborcza.pl połączą siły w poniedziałkowy powyborczy poranek, 16 października br. Dziennikarze i dziennikarki z trzech redakcji zaprezentują analizy oraz komentarze do wyników głosowania, a także przeprowadzą rozmowy z politykami z najważniejszych ugrupowań, startujących w wyborach. 
21.09.23, 17:45
| prasa » informacje | internet » informacje
Wczytaj się. Nie daj sobą manipulować. Kampania promująca treści i subskrypcję Wyborcza.pl
21 września br. ruszyła kampania zachęcająca do korzystania z rzetelnych źródeł informacji i czytania treści przygotowywanych przez dziennikarki i dziennikarzy “Wyborczej”.
11.09.23, 15:30
| reklama & PR » informacje
Dziewczyny się nie tłumaczą. Finał kampanii Wysokieobcasy.pl w stolicy
Kampania promocyjna serwisu Wysokieobcasy.pl zakończyła się  6 września br. Samochód reklamowy MobiJet przemierzał ulice Warszawy, prezentując postulaty dotyczące praw reprodukcyjnych, rodzin nieheteronormatywnych i swobody korzystania ze środków antykoncepcyjnych.
03.09.23, 21:00
| kultura » książki
Finałowa siódemka 27. edycji Nagrody Literackiej Nike
Na łamach Wyborcza.pl i "Gazety Wyborczej" ogłoszono finałową siódemkę Nagrody Literackiej Nike. Ogłoszenie laureata zostało zaplanowane na 1 października 2023 r.
22.08.23, 13:56
| prasa » informacje | internet » informacje
Panel symetrystów jednak się odbędzie. Nie na Campus Polska Przyszłości, ale na Gazeta.pl i OKO.press
Marcin Meller, Dominika Sitnicka, Jan Wróbel i Grzegorz Sroczyński - odwołany przez Campus Polska Przyszłości „panel symetrysów” odbędzie się w Gazeta.pl oraz na OKO.press.
10.08.23, 17:12
| reklama & PR » informacje
Dziewczyny się nie tłumaczą. Nowa kampania Wysokieobcasy.pl wspiera wolność wyboru kobiet
10 sierpnia br. rozpoczyna się kampania promocyjna serwisu Wysokieobcasy.pl pt.„Dziewczyny się nie tłumaczą”. Jej hasło nawiązuje do feministycznej misji serwisu, który od lat wspiera kobiety w dążeniach do wolnego wyboru w każdej sferze ich życia.
07.08.23, 09:30
| prasa » ludzie
Zmiany w zespole Organic Growth w Gazecie Wyborczej
W zespole działu Organic Growth „Gazety Wyborczej” z początkiem sierpnia br. nastąpiły zmiany. Beata Salonek objęła stanowisko Team Leaderki zespołu Social Media, a Michał Szaflarski został Team Leaderem zespołu SEO.   
01.08.23, 17:57
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Aleksandra Sobczak awansuje. Została dyrektorką strategii i rozwoju Wyborcza.pl
Od 1 sierpnia br. wicenaczelna „Gazety Wyborczej” Aleksandra Sobczak pełni funkcję dyrektorki strategii i rozwoju Wyborcza.pl. Sobczak w nowej roli jest odpowiedzialna za dalsze plany rozwoju serwisu Wyborcza.pl oraz ich wdrażanie.
10.07.23, 07:30
| prasa » informacje
Fundusz na rzecz ukraińskich mediów rozpoczyna współpracę z German Marshall Fund
Przez ostatnie 15 miesięcy Ukraiński Fundusz Medialny wspierał wielu ukraińskich dziennikarzy i wydawców. Założony przez skandynawskie i fińskie stowarzyszenia medialne, Bonnier News i Fundację Gazety Wyborczej w marcu 2022 r., UMF zajmuje się bezpośrednim wspieraniem dziennikarzy i wydawców w strefie działań wojennych.
09.07.23, 21:00
| internet » ludzie
Zmiany w zespole Rozwoju produktu i IT Wyborczej. Joanna Kozieł w nowej roli
Z końcem czerwca br. nastąpiły zmiany w zespole „Wyborczej” odpowiedzialnym za rozwój produktu oraz kwestie IT. Joanna Kozieł objęła stanowisko Product and Process Improvement Director i nadal ściśle będzie współpracować z Krzysztofem Madejskim, dyrektorem obszaru IT „Wyborczej”. Koordynatorem testów w zespole Joanny Kozieł został Damian Ostrowski.
30.06.23, 21:00
| prasa » informacje | internet » informacje
Wyborcza świętuje setną rocznice urodzin Wisławy Szymborskiej
W ten weekend obchodzimy setną rocznicę urodzin wybitnej poetki Wisławy Szymborskiej. Z tej okazji zespół Wyborczej zaplanował szereg treści poświęconych noblistce i jej twórczości oraz wyjątkowy pokaz poezji w Krakowie. W swoich działaniach redakcja chce podkreślić, jak ważna dla literatury była i jest autorka.
28.06.23, 17:00
| prasa » ludzie
Jakub Kibitlewski został dyrektorem ds. partnerstw Gazety Wyborczej
Od lipca br. za pozyskiwanie nowych partnerstw i grantów oraz reprezentowanie zespołu dziennika we współpracy z zewnętrznymi podmiotami odpowiadać będzie Jakub Kibitlewski jako dyrektor ds. partnerstw „Gazety Wyborczej”.
19.06.23, 12:24
| prasa » informacje
Gazeta Uchodźców. Drugie wydanie ukaże się 20 czerwca
Po raz drugi redakcja „Wyborczej" w wyjątkowy sposób będzie obchodzić Światowy Dzień Uchodźców, przypadający 20 czerwca. Tego dnia ukaże się „Gazeta Uchodźców" w całości przygotowana przez dziennikarzy oraz przedstawicieli grup migranckich.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 28.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz audiobooka.

do 26.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 25.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.