12.02.24, 09:39
| radio » badania rynku
RMF FM liderem, duży wzrost Radia Zet
Radio RMF FM niezmiennie zajmuje pozycję lidera, ale dystans między krakowską stacją a Radiem Zet jest najniższy od sześciu lat - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 listopada 2023 r. do 31 stycznia 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
01.09.23, 19:00
| radio » badania rynku
Częstochowa: duży wzrost Radia Zet i RMF Classic
Liderem częstochowskiego rynku radiowego pozostaje Radio RMF FM - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 lutego 2023 r. do 31 lipca 2023 r. (Częstochowa).
22.12.21, 12:13
| radio » informacje
Reporterzy RMF FM relacjonują wydarzenia związane z kryzysem migracyjnym z terytorium Białorusi
Krzysztof Zasada i Mateusz Chłystun, reporterzy RMF FM jako jedyni polscy dziennikarze relacjonują wydarzenia związane z kryzysem migracyjnym na wschodniej granicy z terytorium Białorusi. Ich relacje pojawiają się w „Faktach RMF FM”, w internetowym Radiu RMF24, w portalu RMF24.pl oraz w mediach społecznościowych rozgłośni.
17.06.20, 07:00
| radio » badania rynku
Badanie Grupy RMF: aż 1/3 respondentów słucha radia częściej i zwraca większą uwagę na serwisy informacyjne
Co trzeci ankietowany w badaniach Grupy RMF deklaruje, że po wybuchu pandemii słucha radia częściej, a także zwraca baczniejszą uwagę na serwisy informacyjne i słucha więcej muzyki w radiu. Badanie obrazuje jak zmieniły się zwyczaje w życiu Polaków w trakcie przymusowej kwarantanny i lockdownu. 
08.11.18, 09:00
| radio » informacje
Dzień Niepodległości w RMF FM. Hubert Urbański przepyta dziennikarzy stacji
RMF FM na Dzień Niepodległości przygotowuje quiz, imprezę na krakowskim Rynku oraz specjalny wieczorny muzyczny program. Na jeden dzień na antenę wróci Hubert Urbański.
10.07.18, 12:00
| reklama & PR » informacje
Marka BLACK z kampanią w radiu RMF
W pierwszy weekend lipca 2018 r. rozpoczęła się nowa kampania BLACK’a, która potrwa do końca września b.r. Marka wystąpi z napojem BLACK After Alcohol w paśmie porannym „Wstawaj nie udawaj” w RMF MAXX oraz podczas wieczornej audycji „Pop Lista” w RMF. BLACK został również partnerem trasy koncertowej LATO NA MAXXXA!
07.09.17, 10:00
| radio » informacje
RMF FM uruchamia dwa serwisy tematyczne: Bajeczna Polska  i Twoje zdrowie
We wrześniu br. internauci i słuchacze RMF FM będą mieli okazję wybrać się w wirtualną podróż po najpiękniejszych miastach w Polsce. Turystyczno-krajoznawczy serwis Bajeczna Polska  powstał w oparciu o cykl Twoje Miasto w Faktach RMF FM, który gości na antenie RMF FM  od 2013 roku. Także we wrześniu br. ruszył wortal poświęcony zdrowiu Twoje zdrowie
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.