| reklama & PR » informacje
Tyskie partnerem Kanału Sportowego
Marka Tyskie nawiązała stałą współpracę z Kanałem Sportowym – kanałem internetowym o tematyce sportowej. Tyskie zostało partnerem przechodzenia na TY w programach Kanału Sportowego, w tym m.in. w „HejtParku”.
| internet » informacje
PZPN i sędziowie w nowym kanale na Youtube. Pierwszy Kanał Sędziowski
Kanał jest dostępny na platformie YouTube. Uzyskał już ponad 1000 subskrybentów, choć na razie nie ma na nim żadnych treści. Założyciel kanału z produkcją kontentu zamierza wystartować za kilka miesięcy.
08.10.22, 17:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Kanał Sportowy uniezależnia się od YouTube. Rusza z własną platformą streamingową
Po 2,5 roku od startu, Kanał Sportowy uruchamia własną platformą VOD. Na stronie internetowej Kanału widzowie będą mogli oglądać programy na żywo, materiały archiwalne, a także ekskluzywne treści. Dostęp do serwisu jest bezpłatny.
02.09.22, 13:06
| prasa » informacje | internet » informacje
Przemysław Rudzki dyrektorem kreatywnym wydawnictwa Kanału Sportowego
Do zespołu wydawnictwa Kanału Sportowego dołączył jako dyrektor kreatywny Przemysław Rudzki, były redaktor naczelny „Przeglądu Sportowego”, który w ostatnich latach zarządzał redakcją newonce.sport.
27.08.22, 10:17
| telewizja / VOD » informacje
Mateusz Kusznierewicz gospodarzem Akademii Mistrzów w Kanale Sportowym
Mateusz Kusznierewicz poprowadzi „Akademię Mistrzów” na antenie Kanału Sportowego. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 27 sierpnia br. o godz. 20.00.
24.05.22, 13:39
| reklama & PR » informacje
Król Kazimierz pojawił się na Zebraniu Zarządu Kanału Sportowego
Podczas transmisji programu „Zebranie Zarządu – Hejt Park” w Kanale Sportowym, pojawił się gość w studiu - Król Kazimierz, tuż po otwarciu promocyjnego piwa Tyskie.
23.05.22, 13:06
| internet » informacje
Podcasty Kanału Sportowego na wyłączność w ofercie Empik Go
Od 20 maja br. wszystkie programy Kanału Sportowego w formacie audio będą trafiały do aplikacji Empik Go. Odbiorcy aplikacji otrzymają dostęp do ponad 100 nowych odcinków miesięcznie. W aplikacji pojawią się także topowe programy, które emitowane były na przestrzeni ostatnich miesięcy na Kanale Sportowym.
07.04.22, 09:00
| internet » informacje
Tyskie i Kanał Sportowy przedłużają współpracę
Marka Tyskie i Kanał Sportowy przedłużają umowę o współpracy na kolejny rok. ,,Przechodzenie na TY” w programie HejtPark, uzyskało 70 milionów wyświetleń. 
22.01.22, 09:31
| reklama & PR » informacje
Leroy Merlin do końca 2022 r. partnerem Kanału Sportowego
Sieć sklepów budowlano-remontowych Leroy Merlin rozpoczęła współpracę z Kanałem Sportowym. Wspólne działania potrwają przez cały rok, począwszy od końca stycznia br.
18.01.22, 09:42
| reklama & PR » informacje
Pyszne.pl przedłuża współpracę z Kanałem Sportowym
Pyszne.pl przedłuża partnerstwo z Kanałem Sportowym, największym polskim medium sportowym na YouTube, na cały 2022 rok. To kontynuacja udanej współpracy w trakcie zeszłorocznych mistrzostw Europy w piłce nożnej, która została nagrodzona na gali YouTube Works.
05.11.21, 09:12
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Kanał Sportowy zbuduje własną platformę VoD
Własna platforma VOD Kanału Sportowego pojawi się w styczniu 2022 r. Kanał nawiązał w tym celu współpracę z Redge Media. Inwestycja we własny sposób dostarczania treści wideo z dodatkowymi unikalnymi funkcjami ma pozwolić rozwinąć dotychczasową działalność opartą na YouTube. Formaty KS będą udostępnione docelowo w wersji webowej, aplikacjach mobilnych oraz Smart TV.
30.08.21, 09:00
| internet » informacje
Niech gadają! Program Małgorzaty Domagalik w Kanale Sportowym
Małgorzata Domagalik, dziennikarka telewizyjna, prasowa, autorka książek, wieloletnia redaktor naczelna miesięcznika „Pani”, poprowadzi autorski program w Kanale Sportowym na YouTube, „Niech gadają”.
23.04.21, 09:00
| reklama & PR » informacje
Polacy Mistrzami Europy. Nowa kampania marki Tyskie
Pod hasłem „Jesteśmy Mistrzami Europy w przechodzeniu na TY” ruszyła kampania promocyjna marki Tyskie przygotowana na turniej Euro 2020, który rozpocznie się w czerwcu br. 
13.03.21, 17:00
| reklama & PR » informacje
OZE Biomar partnerem Kanału Sportowego
Kanał Sportowy pozyskał nowego partnera – firmę OZE Biomar.
01.03.20, 09:25
| internet » informacje
Misja Futbol w nowej odsłonie z Borkiem i Smokowskim
Program „Misja Futbol” w nowej odsłonie zadebiutuje w poniedziałek, 2 marca br. o godz. 10:30 w Onet.pl oraz na Kanale Sportowym na platformie YouTube. Nowymi prowadzącymi program zostaną Mateusz Borek oraz Tomasz Smokowski.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy