19.07.24, 12:30
| telewizja / VOD » informacje
Polsat Box zaproponuje osiem dodatkowych kanałów Eurosport na IO Paris 2024
Abonenci Polsat Box i użytkownicy Polsat Box Go zyskają bezpłatny dostęp do 8 dodatkowych kanałów Eurosport poświęconych Letnim Igrzyskom Olimpijskim. 
26.06.24, 16:30
| telewizja / VOD » informacje
Earth Festival Uniejów 2024 po raz siódmy na antenie Polsatu
Telewizja Polsat i Uzdrowisko Termalne Uniejów po raz siódmy organizują wspólnie Earth Festival. 7 lipca br. na scenie przy Termach wystąpią, m.in.: Maryla Rodowicz, Alicja Majewska, Natalia Nykiel, Julia Pietrucha, Kamil Bednarek, Wiktor Dyduła, Zakopower, Majka Jeżowska i Mała Armia Janosika. Koncert będzie transmitowany w Telewizji Polsat od godz. 20:00.
09.06.24, 08:00
| reklama & PR » informacje
Przybij piątkę na Dzień Dziecka. Pięć kanałów dziecięcych w otwartym oknie
Z okazji Dnia Dziecka Polsat Box udostępnił bez dodatkowych opłat wyjątkowe kanały z rozrywką dla najmłodszych widzów. W ramach otwartego okna, do 30 czerwca br. abonenci będa mogli oglądać nawet pięć kanałów: CBeebies, Disney Channel, Disney Junior, Disney XD, Nick Jr. 
29.05.24, 20:30
| telewizja / VOD » informacje
Polsat Box wprowadza dekoder polsat soundbox 4K z Dolby Atmos
Polsat Box wprowadził do oferty nowy, oparty o platformę Android TV dekoder polsat soundbox 4K. Wbudowane cztery głośniki, wykorzystujące technologię Dolby Atmos, mają zapewniać czysty i głęboki dźwięk immersyjny, zoptymalizowany przez renomowaną firmę Bang & Olufsen. 
12.03.24, 17:00
| telewizja / VOD » informacje
Kino TV, Kino Polska i Kino Polska Muzyka w otwartym oknie w Polsat Box i Netii
Od1 marca br., kanały Kino TV, Kino Polska i Kino Polska Muzyka z portfolio Grupa Kino Polska, są dostępne w otwartym oknie dwóch operatorów - Polsat Box i Netii.
26.07.23, 09:33
| reklama & PR » informacje
Jak nie my, to kto. Szósta edycja Earth Festivalu w Uniejowie
20 sierpnia br., odbędzie się szósta odsłona „Earth Festivalu”, koncertu, który będzie stanowił zwieńczenie dwudniowego festiwalu ekologicznego w Uniejowie. Wystąpią na nim, m.in. Sara James, Kayah, Brodka czy Kamil Bednarek. Gwiazdą wieczoru będzie Mrozu, tegoroczny zdobywca pięciu Fryderyków. 
05.06.23, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
Otwarte okno Polsat Box z okazji Dnia Dziecka
Z okazji Dnia Dziecka Polsat Box udostępnił bez dodatkowych opłat kanały z rozrywką dla najmłodszych widzów. W ramach otwartego okna do 30 czerwca br. platforma udostępni nawet pięć kanałów: Da Vinci, Disney Channel, Disney Junior, Disney XD, Nick Jr.
12.04.23, 20:09
| telewizja / VOD » informacje
Wiosenne otwarte okno w Polsat Box
Polsat Box przygotował w ramach otwartego okna do 25 kanałów TV bez dodatkowych opłat do 7 maja br.
22.03.23, 06:30
| telewizja / VOD » seriale
Arnold Boczek i Marian Paździoch dzięki technologii deepfake w specjalnym odcinki serialu Świat według Kiepskich
Platforma Polsat Box Go udostępniła specjalny odcinek „Świata według Kiepskich”, w którym dzięki technologii deepfake pojawili się Arnold Boczek i Marian Paździoch. Odcinek poświęcony pamięci aktorów grających te postaci Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa trafił do pakietu Polsat Box Go Premium.
02.12.22, 11:00
| telewizja / VOD » informacje
Cztery nowe kanały w Polsat Box i w Polsat Box Go
W Polsat Box oraz w serwisie Polsat Box Go pojawiły się cztery nowe kanały w jakości 4K: Love Nature 4K, MyZen TV 4K, Museum TV 4K i Travelxp 4K. Kanały dostarczają nowe treści. 
30.11.22, 12:46
| telewizja / VOD » seriale
Matka. Nowy serial według pomysłu Igora Brejdyganta w Polsat Box Go
30 listopada br. w Polsat Box Go pojawi się pierwszy odcinek nowego thrillera psychologicznego według pomysłu Igora Brejdyganta i w reżyserii Piotra Trzaskalskiego – „Matka”. W obsadzie znaleźli się m.in.: Olga Bołądź, Łukasz Simlat, Marcin Kowalczyk, Maria Pakulnis i Olaf Lubaszenko.
15.11.22, 16:00
| telewizja / VOD » seriale
Rafi. Paweł Domagała w nowym serialu Polsatu i Polsatu Box
Ruszyły zdjęcia do nowego serialu komediowego „Rafi” z Pawłem Domagałą i Zuzanną Grabowską w rolach głównych. Premiera produkcji będzie miała miejsce w serwisie internetowym Polsat Box Go.
10.11.22, 12:43
| telewizja / VOD » informacje
Rodzina Braciaków przygotowuje się do świąt w kampanii Polsat Box
Polsat Box ruszył z emisją świątecznej kampani reklamowej, która ma zachęcać do skorzystania z najnowszych promocji platformy. W spocie TV rodzina Braciaków przygotowuje się do świąt i przy okazji odkrywa, że różnorodna i bogata oferta Polsat Box przypomina magiczny worek św. Mikołaja, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.
24.08.22, 23:45
| telewizja / VOD » informacje
Jacek Braciak promuje najlepsze sportowe emocje w Polsat Box
Polsat Box rozpoczął emisję nowej kampani reklamowej zachęcającej do skorzystania z oferty telewizyjnej pełnej wielkich sportowych emocji.
22.08.22, 19:04
| telewizja / VOD » informacje
Polsat Box promuję ofertę TV z Disney+
Rozpoczeła się nowa kampania reklamowa Polsat Box promująca ofertę operatora z ponad 50 kanałami TV i dostępem do serwisu Disney+ za 35 złmiesięcznie. W spocie telewizyjnym można zobaczyć Jacka Braciaka, który wraz z rodziną ogląda najnowsze produkcje z biblioteki Disney+ w domowym zaciszu.
06.08.22, 19:00
| telewizja / VOD » seriale
Nowi sąsiedzi. Trwają zdjęcia do nowej produkcji Polsatu i Polsatu Box Go
Ruszyły zdjęcia do adaptacji bestsellerowego thrillera holenderskiej autorki kryminałów – Saskii Noort. Serial „ Nowi sąsiedzi” to thriller obyczajowo-kryminalny, którego akcja toczy się na nowoczesnym osiedlu na przedmieściach.
02.06.22, 16:00
| telewizja / VOD » informacje
Kanały z bajkami w otwartym oknie Polsat Box
Z okazji Dnia Dziecka Polsat Box udostępnił bezpłatnie kanały z rozrywką dla najmłodszych widzów.
10.05.22, 07:00
| telewizja / VOD » informacje
Nickelodeon Ukraine Pluto TV w Polsat Box i Polsat Box Go
Polsat Box oraz Polsat Box Go udostępniają bezpłatnie nowy kanał dla dzieci w języku ukraińskim – Nickelodeon Ukraine Pluto TV.
26.04.22, 12:00
| telewizja / VOD » seriale
Serial Matka najpierw w Polsat Box Go, a potem w Polsacie
Ruszyły zdjęcia do nowego serialu Polsatu „Matka”. Pomysłodawcą i scenarzystą thrilleru psychologicznego jest Igor Brejdygant, autor takich serialowych hitów jak „Rysa”, „Układ” czy „Szadź”. W obsadzie między innymi Olga Bołądź, Łukasz Simlat, Marcin Kowalczyk i Olaf Lubaszenko.
19.04.22, 16:30
| telewizja / VOD » seriale
Lulu. Serial Kingi Dębskiej najpierw w Polsat Box, a potem Polsacie
Anna Dereszowska, Przemysław Sadowski, Michał Czernecki, Marek Siudym i Joanna Kurowska – tak wygląda obsada nowego serialu Polsatu „Lulu”. Produkcję wyreżyseruje Kinga Dębska. Prace na planie właśnie ruszyły. Serial będzie miał premierę w serwisie Polsat Box Go, a późnej trafi na antenę Polsatu.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.