16.05.24, 18:00
| reklama & PR » informacje
Nowe opakowanie, to samo chrupanie!” Kampania marki Familijne
Ruszyła kampania wafli Familijne (Colian) w nowych opakowaniach. Spoty reklamowe będa emitowane w najpopularniejszych kanałach TV, na YouTubie oraz na platformach VOD do końca czerwca br.
06.04.24, 20:00
| reklama & PR » informacje
Wiosenne Grzeszki. Kampania marki Grześki
Ruszyła wiosenna aktywacja prosprzedażowa promującą ofertę wafli Grześki Mega i Gofree, zorganizowana przez markę Grześki. Działania wsparte są szeroko zakrojoną kampanią komunikacyjną prowadzoną w telewizji, Internecie, we współpracy z wybranymi influencerami oraz w punktach sprzedaży.
22.03.24, 10:49
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Oranżada Hellena sponsorem formatu Love Island. Wyspa miłości
Oranżada Hellena (Colian) została oficjalnym sponsorem IX edycji reality show randkowego – „Love Island. Wyspa Miłości”. Oprócz brandingu w postaci scenografii i specjalnych zadań dla uczestników, przygotowano także konkurs z nagrodami dla użytkowników aplikacji mobilnej Love Island.
02.02.24, 09:26
| reklama & PR » informacje
#MojaCOOLGirl. Marka Jeżyki rusza z konkursem konsumenckim
Ruszył konkurs konsumencki #MojaCOOLGirl, zorganizowany przez markę Jeżyki z portfolio firmy Colian, w którym łączna wartość nagród przekracza 50 tys. zł.
01.02.24, 13:30
| reklama & PR » informacje
Grzeszki na wagę złota. Marka Grześki z loterią konsumencką
Wystartowała loteria konsumencka „Grzeszki na wagę złota”, organizowana przez markę Grześki z portfolio firmy Colian. Łączna pula nagród, na którą składa się gotówka oraz sztabki złota, wyniesie ponad 200 tys. zł.
16.11.23, 15:00
| reklama & PR » informacje
Mikołaj Grześki pojawi się na planszach sponsorskich w głównych stacjach TV
Do 24 grudnia br. przed wybranymi blokami programowymi, w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, zaplanowano kampanię sponsorską wspierającą komunikacyjnie świąteczny produkt Colian – Mikołaj Grześki.
13.11.23, 12:12
| reklama & PR » informacje
Polskie słodycze na polskie święta. Z kopyta ruszyła kampania firmy Colian
Ruszyła świąteczna kampania reklamowa Colian, która realizowana jest pod hasłem „Polskie słodycze na polskie święta,. W tym roku do sezonowej oferty firmy dołączył nowy produkt – Mikołaj Grześki, wypełniony chrupiącym nadzieniem oraz oblany mleczną czekoladą.
18.10.23, 15:00
| reklama & PR » informacje
Śliwka Nałęczowska inspiruje wszystkie zmysły. Rusza kampania w TV i sieci
Trwa kampania wizerunkowa marki Śliwka Nałęczowska. Działania są realizowane pod hasłem „Śliwka Nałęczowska inspiruje wszystkie zmysły” i mają na celu komunikację wyróżniających się walorów produktu. Komunikację zaplanowano na okres październik–listopad br., w telewizji i internecie.
04.08.23, 13:07
| reklama & PR » informacje
Zostań EKObohaterem. Kampania BIC na powrót do szkoły
BIC promuje produkty szkolno-biurowe z surowców wtórnych z linii BIC ECOlutions. Kampanię prowadzą dziecięcy influencerzy z YouTube.
26.07.22, 09:05
| reklama & PR » informacje
Wszystko czego potrzebuje Twój Mały Artysta. BIC Kids rusza z kampanią
Ruszyła ogólnopolska kampania marki BIC Kids pod hasłem „Wszystko czego potrzebuje Twój Mały Artysta”. Komunikacja ruszyła 25 lipca br. i potrwa do 10 września. Działania reklamowe obejmą kanały digitalowe oraz współpracę z influencerami.
21.04.22, 10:06
| reklama & PR » informacje
Pasztet Profi, teraz w metalowej puszce. Kampania marki Profi
Pod hasłem „Pasztet Profi, teraz w metalowej puszce” ruszyła kampania marki w ramach platformy komunikacyjnej wprowadzonej w 2021 r. Działania zaplanowano do połowy czerwca br. i będą realizowane w kanałach digitalowych.
09.12.21, 15:00
| reklama & PR » informacje
Mikołaj wyrusza w podróż w świątecznej kampanii marki Oranżada Hellena
W świątecznym okresie Oranżada Hellena stawia na aktywności reklamowe swoich produktów. Kuba Wojewódzki ponownie pojawi się w świątecznym spocie. 
22.11.21, 10:27
| reklama & PR » informacje
Piosenka Skaldów Z kopyta kulig rwie w kampanii firmy Colian
Pod hasłem „Polskie słodycze na polskie święta” rozpoczęła się świąteczna kampania reklamowa słodkich marek Colian. Nowy spot bazuje na adaptacji przeboju zespołu Skaldowie i po raz pierwszy w historii firmy komunikuje pięć marek: Goplana, Familijne, Śliwka Nałęczowska, Grześki i Jeżyki. 
22.07.21, 10:00
| reklama & PR » informacje
Dla Twojego Małego Artysty! Ruszyła kampania BIC Kids
Każde dziecko jest Małym Artystą, a każdy jego rysunek małym dziełem sztuki – to założenie tegorocznej komunikacji marki BIC Kids w okresie powrotu do szkoły.
30.06.21, 08:00
Grześki w grzesznej kampanii outdoorowej
Latem marka Grześki stawia na kampanię outdoorową, realizowaną w ramach nowej platformy komunikacyjnej „Każdy ma swoje Grześki”. W czerwcu br. w wybranych miastach pojawiły się niestandardowe „grzeszne” murale. 
09.06.21, 15:10
| reklama & PR » informacje
Mus je schrupać… zanim znikną! Lokalne akcenty w kampanii marki Familijne na outdoorze
Marka Familijne kontynuuje wątek rodzinnego poszukiwania wafelków w ramach kolejnej części nowej platformy komunikacyjnej pod hasłem „Mus je schrupać… zanim znikną!”. Tym razem akcja zagościła na citylightach i billboardach w największych polskich miast.
27.05.21, 16:00
| reklama & PR » informacje
Konkurs Design by Śliwka Nałęczowska 2021 rozstrzygnięty
Do IV edycji Konkursu Design by Śliwka Nałęczowska zgłoszono ponad 2300 prac. Jury wyłoniło 12 najlepszych prac inspirowanych hasłem „Śliwka Nałęczowska – sztuka łączenia”.
13.05.21, 11:33
| reklama & PR » informacje
Viki Gabor i Roxie Węgiel w nowej kampanii Oranżady Hellena Party
Oranżada Hellena ruszyła z nową odsłoną kampanii reklamującej Oranżadę Hellena Party. Markę promują młode artystki: Viki Gabor i Roxie Węgiel. Działania w TV i Internecie będą realizowane od maja do czerwca br.włącznie. Zaplanowa no też wsparcie produktu w punktach sprzedaży.
10.05.21, 09:00
| reklama & PR » informacje
Milion Grześków do wygrania ponownie w loterii marki
Milion wafli Grześki jest do wygrania w loterii konsumenckiej marki, która ruszyła 1 maja i potrawa do końca czerwca br. Akcja oparta na mechanizmie instant win. W tym roku promocja zostanie zrealizowana już trzeci raz.
09.04.21, 08:17
| reklama & PR » informacje
Kuba Wojewódzki wymienia wybitne osiągnięcia Polaków w kampanii Oranżada Hellena Zero Cukru
Oranżada Hellena rozpoczęła kampanię promującą polskość, rodaków, ich wielkie sukcesy oraz spektakularne osiągnięcia. W kampanii „Cudze chwalicie, swego nie znacie” podkreślona zostałamwybitność Polaków, w tym Oranżady Hellena Zero Cukru. Aktywności w telewizji potrwają do końca czerwca, a w punktach sprzedaży i digitalu zagoszczą już na zawsze.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.