24.02.24, 13:44
| reklama & PR » informacje
VeloBank w nowej kampanii ulepsza walentynki i zaprasza do Świata Bardziej Love
Z okazji walentynek wystartowała wielokanałowa kampania produktowa VeloBanku, która ma wpisywać się w rosnący trend doceniania siebie i swoich bliskich.
10.11.23, 17:00
| reklama & PR » informacje
VeloBank kolejny raz wybiera agencję Altavia Kamikaze + K2
VeloBank w drodze przetargu podjął decyzję o przedłużeniu współpracy z agencją Altavia Kamikaze + K2 (dawniej K2 Precise).
28.10.23, 09:49
| reklama & PR » informacje | kultura » muzyka
Portraits of Nature Aleksandry Świgut. VeloBank wydał płytę w ramach programu VeloTalent
„Portraits of Nature” to tytuł płyty z muzyką Edvarda Griega i Fryderyka Chopina wydanej w ramach pilotażowej edycji programu VeloTalent, który promuje młodych, utalentowanych profesjonalistów w drodze na szczyt międzynarodowej kariery.
09.08.23, 19:21
| reklama & PR » informacje
Elastyczne Konto Oszczędnościowe i wakacje z VeloBankiem
VeloBank wystartował z kampanią marketingową dla Elastycznego Konta Oszczędnościowego. W swoich spotach zachęca do zmiany tradycyjnych form odkładania pieniędzy. Równolegle uruchomiona została także kampania radiowa, w której VeloBank poleca się na wakacje. 
26.05.23, 08:20
| reklama & PR » informacje
VeloBank promuje kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu
Trwa kampania produktowo-wizerunkowa VeloBanku, która promuje kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu. Spoty reklamowe i działania w internecie skupiają się na korzyściach łatwego i wygodnego finansowania wydatków wakacyjnych. Kampania odwołuje się do strategii banku i „Świata Bardziej Velo”, gdzie nowoczesne i proste rozwiązania finansowe ułatwiają codzienne życie.
01.05.23, 13:00
| reklama & PR » informacje
Velokrotne korzyści w kampanii reklamowej VeloBanku
VeloBank ruszył z kampanią produktowo-wizerunkową. Spotami reklamowymi i działaniami w internecie promuje pakiet korzyści dla klientów - VeloKonto. Kampania odwołuje się do strategii banku, która zakłada oferowanie nowoczesnych i wygodnych rozwiązań ułatwiających codzienne finanse.
22.03.23, 16:30
| reklama & PR » informacje
VeloBank sponsorem tytularnym wyścigów kolarskich VeloBank VIA Dolny Śląsk
VeloBank rozpoczął współpracę ze Ślęża Sobótka Bike Academy, stowarzyszeniem kultury fizycznej i sportu, organizatorem największego cyklu kolarskich wyścigów szosowych dla amatorów i kolarzy masters VIA Dolny Śląsk.
19.12.22, 10:58
| reklama & PR » informacje
Świata bardziej Velo. VeloBank docenia drobne gesty w świątecznej kampanii reklamowej
VeloBank ruszył z nową świąteczną kampanią reklamową. Spotami reklamowymi i działaniami w internecie promuje swoją ofertę VeloKonta z cashbackiem.
22.11.22, 15:00
| reklama & PR » informacje
VeloBank klientem agencji PR ZOOM bsc
Warszawska agencja public relations ZOOM bsc wygrała postępowanie konkursowe na obsługę PR nowego banku na polskim rynku, czyli VeloBank (powstał w miejsce getin Banku). Zespół ZOOM bsc zajmie się pełną obsługą działań z zakresu public relations.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy