| reklama & PR » ludzie
Michał Bucholc na nowym stanowisku w agencji GONG
Michał Bucholc objął stanowisko Chief Creative & Technology Officer w agencji GONG. W nowej roli dotychczasowy Creative Director agencji będzie koncentrował się na łączeniu kompetencji kreatywnych i technologicznych zespołu agencji, oraz wykorzystaniu AI w kampaniach dla klientów i wewnątrz agencji.
15.05.24, 12:00
| reklama & PR » informacje
Orange promuje ofertę Orange Flex
Orange Polska rozpoczął nową kampanię oferty subskrypcyjnej Orange Flex. Za strategię i zakup mediów odpowiada agencja Value Media we współpracy ze spółką MarTech & e-commerce connected Salestube. Agencja GONG odpowiada za koncept kreatywny platformy komunikacyjnej, kreacje wideo raz display.
25.04.24, 17:30
| reklama & PR » ludzie
Marta Szufranowicz przechodzi z DDB do agencji GONG
Marta Szufranowicz dołączyła do zespołu GONG i objęła stanowisko Strategy Director. Nowa dyrektorka strategii będzie nadzorować prace działu strategii dla takich klientów agencji jak ING, Żabka czy Netflix.
28.02.24, 19:51
| reklama & PR » informacje
Mural w stolicy promuje Familijne Wieczory Filmowe
Prace nad muralem promującym tegoroczne „Familijne Wieczory Filmowe – Premiery dobiegły końca. To kolejna inicjatywa marki Familijne, która po szeroko zakrojonych działaniach w kinach, rusza z czwartą odsłoną aktywacji konsumenckiej.
01.02.24, 21:15
| reklama & PR » informacje
Przedsiębiorcy, dla swoich klientów robicie rzeczy niemożliwe. Andrzej Wrona w kampanii ING
ING promuje wśród startujących przedsiębiorców rozwiązania, które od pierwszego dnia prowadzenia własnej firmy mają pomóc sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów.
06.12.23, 15:15
| reklama & PR » ludzie
Grzech Luft na czele kreacji w Cape Morris
Grzech Luft stanął na czele kreacji w agencji Cape Morris. Wcześniej dotychczasowy Head of Creation, Jarek Kacperczyk, awansował na stanowisko Chief Design Officer i zajmie się koordynacją działań nowo utworzonego zespołu designu w ramach struktury agencji.
24.11.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
GONG została agencją strategiczno-kreatywną marki Żabka
W wyniku przeprowadzonego procesu projektowego, agencja GONG została wybrana do obsługi strategiczno-kreatywnej marki Żabka.
12.09.23, 16:45
| reklama & PR » informacje
Orange Polska z nową kampanią Orange Flex realizowaną przez Value Media, GONG i SalesTube
Marka Orange Polska rozpoczęła kampanię oferty Orange Flex na sezon "back to university". Działania obejmują OOH i digital. Agencje Value Media i SalesTube odpowiadają za strategię i zakupy mediów, a agencja GONG przygotowała kreatywne kreacje.
28.08.23, 10:16
| reklama & PR » informacje
Ty kierujesz, my ogarniamy resztę. Traficar pokazuje odświeża identyfikację wizualną i rusza z kampanią
Traficar, marka działająca w branży carsharingowej, rusza z kampanią marketingową pod hasłem "Ty kierujesz, my ogarniamy resztę”. Jej celem jest odświeżenie kategorii carsharingu na polskim rynku, by ta znów ekscytowała i zyskiwała na popularności. Marka zaprezentowała także nowe logo oraz odświeżyła identyfikację wizualną.
20.04.23, 16:31
| reklama & PR » informacje
Odpuść sobie, bo jesteś wystarczająco super. Nowa kampania Orange Polska dla oferty Orange Flex
W nowej platformie komunikacji Orange Polska przekonuje, że warto się od siebie odczepić i uwierzyć w to, że mamy wystarczająco dużo do zaoferowania sobie i innym.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.