| reklama & PR » informacje
DDB Warszawa rozpoczyna współpracę z SALESmanago
Agencja DDB Warszawa poszerza portfolio usług interaktywnych. Razem z partnerem, firmą SALESmanago, będzie oferować najlepszy w Polsce system do Marketing Automation, który w znaczący sposób może poprawić rezultaty kampanii sprzedażowych w internecie.
| reklama & PR » ludzie
Adam Bialic dołączył do ZTE
Do zespołu ZTE dołączył Adam Bialic, który jest odpowiedzialny za budowanie strategii marketingowych marek ZTE, nubia i Redmagic. 
| biznes i technologie » informacje
Peppermint powered by Quad rozszerza swoją działalność na rynek francuski
Peppermint powered by Quad, rozszerza swoją działalność na rynek francuski. To strategiczny krok w rozwoju firmy, który umożliwi agencji dotarcie do nowych klientów oraz wykorzystanie obecnych już możliwości biznesowych.
16.05.24, 07:45
| prasa » informacje
Kolporter rozwija i modernizuje sieć saloników
Nowe saloniki i kolejne zmodernizowane punkty – to bilans prac w sieci Kolportera w pierwszym kwartale 2024 roku.
28.04.24, 08:00
| reklama & PR » informacje
Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB wybrało nowy Zarząd i Komisję Rewizyjną
19 kwietnia br. odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Polskiego Stowarzyszenia Marketingu SMB, które zgromadziło kluczowych przedstawicieli branży marketingu. Podczas tego wydarzenia ogłoszono skład nowego Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej, stanowiących fundamenty dalszego rozwoju stowarzyszenia. 
05.02.24, 16:56
5 sytuacji, kiedy sprawdzi się doradztwo marketingowe w firmie
Doradztwo marketingowe to usługa zyskująca na popularności, szczególnie w wymagającym segmencie biznesowym. Jeśli odbiorcami mają być przedsiębiorstwa, to trudno dotrzeć do nich prostym, emocjonalnym przekazem, jak w przypadku klientów indywidualnych. Marketing B2B jest więc z natury bardzo konkurencyjny. ARTYKUŁ SPONSOROWANY
30.01.23, 21:00
| reklama & PR » informacje
IKEA ogłasza współpracę z fotografką Annie Leibovitz
Amerykańska fotografka Annie Leibovitz w 2023 roku zostanie artystką rezydentką IKEI.
29.01.23, 13:00
| reklama & PR » informacje
Agencja UNIQUE ONE organizuje dla marki Nestlé loterię Rodzinne Kasogranie
Marka Nestlé powierzyła agencji UNIQUE ONE przygotowanie loterii promocyjnej płatków śniadaniowych pod hasłem „Rodzinne Kasogranie”.
22.03.22, 07:00
| reklama & PR » informacje
2/3 Polaków uważa, że mimo wyjątkowej sytuacji, firmy powinny reklamować się jak dawniej
Agencja komunikacji LoveBrands Group wraz z agencją badawczą SW Research postanowiły zbadać nastroje Polaków i przeanalizować je z pomocą ekspertów w dziedzinie gospodarki oraz psychologii biznesu.
05.11.20, 07:00
| reklama & PR » informacje
Wavemaker: specjaliści z branży przeżywają kryzys wiary w marketing
Marketingowcy często lubią swoją pracę i uważają ją za ciekawą, ale częściej niż przedstawiciele innych profesji narzekają, że praca kłóci się z ich sumieniem i przekonaniami. Badanie Wavemaker pokazuje, że specjaliści z branży przeżywają kryzys wiary w marketing, najmocniej dotyka on przedstawicieli agencji kreatywnych.
26.10.19, 09:22
Marketing B2B a marketing B2C – jakie są różnice?
Modele business-to-business (B2B) i business-to-consumer (B2C) to dwie na pozór podobne strategie mające przyciągnąć klientów. Na pozór – bo w rzeczywistości to dwie zupełnie inne metody kierowane do równych odbiorców i różnymi metodami.
07.08.19, 12:00
Marketing automation - jak tego nie robić?
Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na automatyzację procesów marketingowych. Dziś można śmiało już powiedzieć, że nie jest to trend, a powoli standard. Automatyzacja działań marketingowych nie dotyczy już tylko dużych firm. Wprowadzają ją także średnie i małe przedsiębiorstwa. Nie może to dziwić. Automatyzacja marketingu przynosi wiele korzyści. Niestety, jednak wiele firm wciąż popełnia pewne błędy we wdrażaniu tego procesu.
20.06.17, 11:00
| reklama & PR » artykuły
Marketing zaangażowany. Czego od marki oczekuje dziś konsument
W dzisiejszej rzeczywistości marketingowej brand nie może „po prostu być", pokazywać reklamy brandingowe z dużym logo i na tym kończyć budowanie swojej marki. Artykuł Grzegorza Barszcza, Wiceprezesa Zarządu i Dyrektor Marketingu w firmie Politan.
30.07.14, 21:17
WhitePress pisze historię Content Marketingu
Agencja WhitePress rozpoczyna prace nad e-bookiem, który opisze historię i rozwój Content Marketingu na świecie. Jest to pierwszy tego typu projekt na polskim rynku. Publikacja pojawi się na przełomie sierpnia i września 2014 roku.
09.06.14, 17:29
| reklama & PR » informacje
Kampania marketingowa Bramy Poznania
Ruszyła kampania marketingowa, najnowszej i najbardziej nowoczesnej instytucji kultury stolicy Wielkopolski – Bramy Poznania. Pierwsze w Polsce centrum interpretacji dziedzictwa promowane będzie za pomocą prasy, radia i Internetu. Zaplanowano także outdoor oraz lokalne działania ambientowe.
05.06.14, 17:37
| reklama & PR » ludzie
Aleksander Szafaryn w zespole Yield Bird
Z początkiem czerwca br. Aleksander Szafaryn dołączył do zespołu Yield Bird, wchodzącej w skład Grupy AdTaily. Objął stanowisko Head of Business i będzie odpowiedzialny za zarządzanie wszystkimi działaniami strategicznego i operacyjnego marketingu oraz budowaniem i utrzymywaniem relacji z klientami.
23.05.14, 12:40
| reklama & PR » informacje
WhitePress dla Mokate
Od połowy maja br., WhitePress realizuje działania content marketingowe dla Mokate SA – polskiego przedsiębiorstwa z branży spożywczej. W ramach działań powstanie i zostanie wypromowany, specjalistyczny portal dotyczący herbaty.
07.01.13, 10:18
| internet » badania rynku
Badanie ws. wykorzystywania mediów społecznościowych w PR
Badanie ws. wykorzystywania mediów społecznościowych w PR
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.