25.09.22, 11:35
| reklama & PR » informacje
MagentaBIZNES, czyli kampania T-Mobile z ofertą dla firm
Rozpoczęła się nowa kampania T-Mobile, MagentaBiznes, kierowana do firm. Grupa oferuje Internet bez limitu danych i prędkości oraz nielimitowane rozmowy. 
12.09.22, 14:05
| reklama & PR » informacje
Największe od 25 lat zmiany marki Milka będą szeroko komunikowane
Marka Milka (Mondelez) w tym roku przechodzi największe zmiany od 25 lat. Dotyczą one zarówno samych produktów, jak i działań komunikacyjnych. Firma zaplanowała nową, szeroko zasięgową kampanię 360.
12.09.22, 11:00
| reklama & PR » informacje
Credit Agricole odświeża formułę kampanii reklamowych. Robert Makłowicz w nowych spotach
Credit Agricole rusza z nową kampanią reklamową opartą na nowej platformie komunikacyjnej. Obok Dawida Podsiadło pojawią się nowe, znane osoby. Pierwszy spot promuje nową aplikację bankową CA24 Mobile, a występuje w nim Robert Makłowicz.
28.08.22, 19:00
| reklama & PR » informacje
Domestos. Nie do zatrzymania. Regionalna kampania z kobiecym głosem
Pod hasłem „Domestos. Nie do zatrzymania” wystartowała regionalna kampania promująca nowe kostki toaletowe Domestos Aroma Lux (Unilever Polska). Całościowy koncept dla marki przygotowała agencja MullenLowe Warsaw i po raz pierwszy w spotach wykorzystano kobiecy głos.
21.08.22, 09:00
| reklama & PR » informacje
Czas spędzony w domu cieszy jeszcze bardziej. Kampania promująca ofertę Magenta Dom od T-Mobile
Ruszyła nowa kampania promująca ofertę Magenta Dom od T-Mobile. W spotach będzie można zobaczyć, jakie emocje towarzyszą rodzinom podczas domowych aktywności, takich jak np. wspólne kibicowanie.
01.07.22, 13:30
| reklama & PR » ludzie
Aleksandra Kosowska awansowała w Mindshare Polska
Aleksandra Kosowska awansowała w strukturach agencji mediowej Mindshare Polska i objęła stanowisko Deputy Director w dziale Exchange.
25.05.22, 12:30
| reklama & PR » informacje
FFiL Śnieżka wybiera Mindshare Polska
Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka rozstrzygnęła przetarg na obsługę mediową. Nowym partnerem odpowiedzialnym za zakup mediów została agencja Mindshare Polska.
18.05.22, 11:31
| reklama & PR » informacje
Algida rozszerza portolio lodów dziecięcych. Daria Ładocha ambasadorką kampanii
Unilever przygotował nowe portfolio lodów dla dzieci marki Algida. We współpracy z marką Disney powstała seria lodów inspirowanych postaciami, m.in. ze Star Wars czy Avengers (Marvel).
06.05.22, 18:50
| reklama & PR » informacje
Bez limitów w biznesie – T-Mobile dla firm
T-Mobile przygotował nową ofertę - MagentaBIZNES, zawierającą dostęp do Internetu bez limitu danych i prędkości oraz nielimitowane rozmowy. 27 kwietnia br. wystartowała kampania, w której oferta jest promowana.
06.05.22, 15:00
| reklama & PR » informacje
EssenceMediacom. Essence i MediaCom łączą się
GroupM, platforma technologiczna i negocjacyjna należąca do WPP, ogłosiła kolejne kroki swojej transformacji mającej na celu przyspieszenie innowacji dla klientów i uproszczenie jej działalności.
02.05.22, 15:00
| reklama & PR » informacje
Grey Group Poland pro bono dla Fundacji Hospicjum Onkologiczne
Grey Group Poland kontynuuje działania pro bono dla Fundacji Hospicjum Onkologiczne im. św. Krzysztofa (FHO). Celem współpracy jest pozyskanie dla fundacji finansowania z 1% podatku oraz przełamywanie tabu jakim jest umieranie. Tematem tegorocznej kampanii jest wartość jaką niesie za sobą „spokojne umieranie”. Spot został przygotowany przez agencję Grey.
21.04.22, 08:00
| reklama & PR » informacje
San odświeża portfolioi rusza z nową komunikacją
Marka San ruszyła z nową komunikacją. Jej celem jest wzmocnienie świadomości marki oraz palety produktów obejmującej ciastka Łakotki, Holenderskie, Złotokłose, Petitki oraz wafle Łakotki. Marka zmieniła szatę graficzną opakowańoraz pozycjonowanie swoich produktów.
07.04.22, 10:01
| reklama & PR » informacje
Kampania wizerunkowa Unilink potrwa aż do jesieni
1 kwietnia br., Unilink, największy dystrybutor ubezpieczeń w Polsce, rozpoczął wizerunkową kampanię reklamową. Działania mają na celu wzmocnienie wizerunku Unilink, jako lidera na rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego.
07.04.22, 09:06
| reklama & PR » informacje
Internet bez ograniczeń. Kampanie reklamowe T-Mobile na Twitchu
Marka T-Mobile startuje z dwiema kampaniami reklamowymi oferty „Internet bez ograniczeń” na Twitchu. W pierwszej z nich operator wykorzysta autorski format reklamowy agencji VMLY&R. W drugiej, dzięki współpracy z inSTREAMLY, informacje o ofercie T-Mobile pojawiają się w trakcie streamów gier takich jak League of Legends czy Fortnite.
25.03.22, 10:11
| reklama & PR » informacje
Castorama ponownie wybiera Mindshare Polska
Castorama rozstrzygnęła przetarg na obsługę mediową. W ramach nowej umowy będzie w Polsce kontynuować współpracę z agencją Mindshare Polska.
23.03.22, 12:14
| reklama & PR » informacje
Nagrody za 1,5 mln zł w urodzinowej loterii sieci Castorama
Ruszyła loteria z okazji 25. lat obecności Castorama w Polsce. Przez 25 dni klienci sieci handlowej będą mogli zdobyć nagrodę główną – 25 tys. zł na kuchnię, łazienkę czy ogród oraz jedną z 25 tys. nagród natychmiastowych. Pula nagród wyniesie blisko 1,5 mln zł.
21.03.22, 12:04
| biznes i technologie » informacje
Pomoc na rzecz Ukrainy. Holding WPP wspiera pracowników agencji z Ukrainy
W obliczu trwającej inwazji na Ukrainę spółki należące do holdingu WPP w Polsce zapewniają relokację i wsparcie pracownikom agencji działających w Ukrainie, jak i rodzinom ukraińskich pracowników w Polsce. Pomoc obejmuje wsparcie finansowe i logistyczne w transporcie oraz zakwaterowaniu. Dotychczas skorzystało z niej ponad 100 obywateli Ukrainy. 
11.03.22, 14:23
| reklama & PR » informacje
Teraz ma znaczenie. Kampania wizerunkowa T-Mobile
9 marca br. T-mobile startuje z nową kampanią wizerunkową pod hasłem „Teraz ma znaczenie”, w której pokazuje, jak niezwykła może być codzienność.
08.03.22, 14:05
| reklama & PR » wydarzenia branżowe
Każdy poranek zasługuje na odrobinę delikatności. Nowość od marki Milka
Milka wprowadziła na rynek krem czekoladowy z orzechami laskowymi. Pojawienie się nowego produktu, wspiera kampania marketingowa pod hasłem „Każdy poranek zasługuje na odrobinę delikatności”.
06.02.22, 09:00
| reklama & PR » informacje
HARIBO powraca z nową wersją reklamy
HARIBO rozpoczyna nową odsłonę kampanii telewizyjnej, będącą kontynuacją reklamy marki, w której dorośli mówią dziecięcymi głosami i odnajdują w sobie prawdziwą dziecięcą radość. Pomysł ten, został wprowadzony w 2019 roku. 
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.