| internet » e-commerce | biznes i technologie » informacje
ARC Rynek i Opinia: internauci dostrzegają fałszywe promocje i komentarze w e-handlu
78 proc. polskich internautów przyznaje, że w ciągu ostatnich 30 dni kupiło coś przez internet, a 59 proc. nie spotkało się podczas swoich zakupów z żadną formą oszustwa. Mimo tego konsumenci dostrzegają problemy w postaci, np. fałszywych promocji czy komentarzy – wynika z badania ARC Rynek i Opinia.
04.02.22, 08:00
| internet » badania rynku
Mr.& Mrs. E-commerce. Różnice pomiędzy kobietami i mężczyzna w preferencjach zakupowych
Jak wynika z raportu Izby Gospodarki Elektronicznej “Mr.& Mrs. E-commerce" występują różnice pomiędzy kobietami i mężczyznami w zachowaniach i preferencjach dotyczących zakupów w sieci.
03.11.21, 08:00
| internet » e-commerce
PEPCO rozpoczyna sprzedaż przez internet
Produkty PEPCO od października br. dostępne są również w sprzedaży przez internet, na ośmiu najpopularniejszych platformach zakupowych w Polsce.
23.07.21, 09:35
| internet » e-commerce
Firma Morele szuka inwestora
Firma Morele działająca na polskim rynku e-commerce, rozpoczęła proces pozyskania nowego inwestora finansowego, który wesprze jej dalsze plany wzrostu.
04.01.21, 09:00
| prasa » informacje
Magazyn Flesz. Gwiazdy & Styl znika z rynku
Edipresse Polska zamyka magazyn Flesz. Gwiazdy & Styl i zapowiada serwis serwisu e-commerce w kategorii fashion.
23.07.20, 12:15
| internet » e-commerce
Drożdże piekarskie, grille, kosy spalinowe i Animal Crossing: New Horizons czyli zakupy na Allegro podczas pandemii
Po wybuchu pandemii, na Allegro odnotowano wzrost popytu na artykuły z kategorii „biuro i reklama”. Pandemia zintensyfikowała zapotrzebowanie również na inne towary, np. w marcu najpopularniejszym produktem były drożdże piekarskie, a w kwietniu dobrze sprzedawały się grille gazowe i węglowe oraz gra Animal Crossing.
25.12.19, 17:00
| internet » e-commerce | biznes i technologie » informacje
Intermarché uruchamia usługę Drive w Kostrzynie i Trzebiatowie
Sieć supermarketów spożywczych Intermarché rozwija autorskie rozwiązanie e-commerce jakim jest Drive. Od niedawna usługa jest dostępna w dwóch nowych lokalizacjach. 
10.12.19, 08:00
| reklama & PR » artykuły
Sprzedaż sezonowa – wszystko, co musisz o niej wiedzieć
Branża e-commerce stale szuka i znajduje kolejne powody, które napędzają koniunkturę sprzedaży online. Black Friday czy Cyber Monday to początek zakupowego szaleństwa, jakie towarzyszy nam w listopadzie i grudniu. Jak wykorzystać ten czas, aby zwiększyć sprzedaż i pozyskać nowych klientów? Artykuł ekspercki Ewa Ziętek-Maciejczyk z Result Media.
06.12.19, 12:00
| internet » e-commerce
Carrefour wchodzi z ofertą na Allegro
Carrefour Polska pojawi się 8 grudnia br. na Allegro z ok. 3 tys. produktów z kategorii Supermarket, Dziecko, Uroda. Klienci będą mogli kupować produkty od Carrefour przez jeden koszyk Allegro z bezpłatną dostawą Allegro Smart!: kurierem lub do sieci ok. 20 tys. punktów odbioru i automatów paczkowych w całej Polsce.
26.02.19, 18:30
| internet » e-commerce
Carrefour uruchamia w Katowicach internetowy sklep spożywczy
Od 26 lutego br., mieszkańcy Katowic mają możliwość zrobienia zakupów spożywczych w Carrefour przez Internet. Sieć uruchomiła w tym mieście swój e-sklep spożywczy z ofertą ponad 20 tys. różnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej i kosmetyków.
24.10.18, 08:00
| internet » wywiady | internet » e-commerce
Szymon Bujalski: 20 lat temu nikt nie spodziewał się, że sklepy internetowe tak szybko podbiją rynek
Rozmowa z Szymonem Bujalskim, E-commerce Dyrektorem Empik Group, m.in. o 20. urodzinach Empik.com, o zmianach w e-handlu, o barierach rozwoju e-commerce. 
09.04.18, 11:00
| internet » e-commerce | internet » badania rynku
E-zakupy spożywcze raczej duże i planowane
Polak robi zakupy spożywcze w sieci podobnie jak w hipermarkecie – duże i planowane. Jak wynika z raportu e-Izby – “E-grocery w Polsce. Zakupy spożywcze online” – którego partnerem jest Frisco.pl, 1/3 osób, kupując żywność online, deklaruje głównie duże i planowane zakupy. 
01.03.18, 11:10
| internet » e-commerce
Westwing Home & Living uruchomił sklep internetowy
Westwing Home & Living uruchomił w Polsce kolejny kanał sprzedaży online – sklep internetowy WestwingNow.pl ze stałą ofertą.
02.01.18, 08:00
| internet » e-commerce
Gemius: opinie ważnym elementem wiarygodności e-sklepu
Opinie o sklepie internetowym to czynnik, który najmocniej wpływa na wiarygodność e-sklepów. W przypadku 50 proc. e-kupujących informacja o doświadczeniach innych internautów buduje przekonanie, że sklep jest wiarygodny - wynika z analizy firmy Gemius.
22.12.17, 17:00
| internet » e-commerce
Zakupy świąteczne 2017: średnio 190 zł Polacy wydadzą na prezenty w e-sklepach
Respondenci, którzy wzięli udział w badaniu firmy doradczej Deloitte „Zakupy świąteczne 2017” zadeklarowali, że 42 proc. budżetu przeznaczonego na prezenty pozostawią w sklepach internetowych. 
24.07.17, 15:00
| internet » e-commerce
E-handel najpopularniejszy w poniedziałki
86 proc. polskich internautów odwiedziło w czerwcu serwisy i aplikacje związane z e-handlem. Największym zainteresowaniem użytkowników sieci cieszyły się one w poniedziałki. Najpopularniejszymi serwisami e-commerce były Allegro.pl, Ceneo.pl i Aliexpress.com.
15.02.17, 12:00
| internet » e-commerce
e-Izba postuluje o wyłączenie handlu elektronicznego spod zakresu ograniczenia handlu w niedziele
Dyskusja o zakazie handlu w niedziele toczy się od września 2016 r. Zdaniem przedstawiciel e-Izby, kształt projektu - nawet po autokorekcie - wciąż jest niepokojący. I wciąż dotyczy e-sklepów.
15.12.16, 23:12
| internet » wywiady
Tomasz Kasperski: Kluby zakupowe to format, który okazał się wielkim światowym sukcesem
Czym róznią sie kluby zakupowe od zwykłego e-sklepu? Jak na tle zakupów grupowych radzą sobie kluby zakupowe? Rozmowa z Tomaszem Kasperskim, założycielem i dyrektorem zarządzającym Westwing Home & Living na Europę Środkową.
15.12.16, 22:30
| internet » e-commerce
Zakupy Świąteczne 2016: Polacy coraz chętniej kupują w sieci
Polacy coraz chętniej korzystają z Internetu podczas robienia świątecznych upominków. Respondenci w badaniu Deloitte „Zakupy Świąteczne 2016” zadeklarowali, że 37 proc. budżetu przeznaczonego na prezenty pozostawią w sklepach internetowych. 
15.12.16, 10:00
| internet » e-commerce
Aplikacje bankowe coraz popularniejsze
Dedykowane aplikacje bankowe to coraz popularniejsze rozwiązanie zapewniające konsumentom kontakt z ich bankiem. Jak wynika z raportu Izby Gospodarki Elektronicznej „M-Commerce. Kupuję mobilnie 2016“ – 3/4 konsumentów kupujących mobilnie korzysta z aplikacji bankowych, robi to też co drugi konsument kupujący wielokanałowo.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy