| reklama & PR » wydarzenia branżowe
Change Integrated ponownie dla Proama
1 czerwca br. Proama rozpoczęła emisję kolejnego spotu, autorstwa Change Integrated. Tym razem ubezpieczyciel, ponownie promuje autocasco i zwraca uwagę na szeroki zakres ubezpieczenia, dzięki zastosowanej formule „allrisk”. 
22.01.23, 23:00
| reklama & PR » informacje
Na kaszel u dziecka pomoże czyste powietrze. Rodzice dla Klimatu z przewrotnym spotem
Rodzice dla Klimatu z nową kampanią dotyczącą zanieczyszczenia powietrza w Polsce. Kluczową częścią kampanii jest spot parodiujący reklamę syropu na kaszel, w której rekomendowanym „lekarstwem” na infekcje jest czyste powietrze.
29.04.22, 15:38
| reklama & PR » informacje
Nie ma nic cenniejszego niż drugie Ż – nowa kampania marki Żywiec
Żywiec zachęca, by doceniać to, co w życiu ważne i czerpać z tego radość. Obserwując to, co aktualnie najważniejsze, chce jeszcze mocniej skupiać się na relacjach oraz sile jaka z nich płynie. Pomóc w tym ma idea przewodnia nowego manifestu Żywca prezentowanego w spotach reklamowych, która brzmi „Nie ma nic cenniejszego niż DRUGIE Ż”.
27.04.22, 21:00
| reklama & PR » informacje
Kampania PUMA SHE MOVES US Bez Porównania z udziałem Manueli Gretkowskiej i Ofelii
Marka PUMA powraca z kolejną edycją She Moves Us „Bez Porównania”. Manuela Gretkowska i Ofelia wzięły udział w spocie, w ramach którego stworzyły wypowiedź o potrzebie kobiecej jedności. Towarzyszą im ambasadorki marki, Siostry ADiHD, Marta z Codziennie Fit i Sara James.
12.04.22, 08:00
| reklama & PR » informacje
Otwórz się na dzikość z natury. Nowe spoty marki Rodowita z Roztocza
Pod hasłem „Otwórz się na dzikość z natury” ruszyła tegoroczna odsłona reklamowa naturalnej wody mineralnej Rodowita z Roztocza. Kampania jest kolejnym krokiem w rozwoju marki i ma na celu umocnienie jej pozycji w segmencie wód mineralnych.
10.04.22, 17:00
| reklama & PR » informacje
Kampania reklamowa Formalnie Prudential, a dla Ciebie Pru
Prudential Polska zmienia swoją markę na Pru i tym samym rozpoczyna nowy etap swojej działalności oraz zacieśnia współpracę z Grupą M&G, do której należy. Ubezpieczyciel startuje z nową kampanią reklamową, „Formalnie Prudential, a dla Ciebie Pru”. Filmy reklamowe Prudential emitowane są od 23 marca br.
01.04.22, 15:16
| reklama & PR » informacje
Podpisy w języku ukraińskim w spotach Lidl Polska. Sieć stawia na kulturę włączenia
Lidl Polska od początku wspiera obywateli Ukrainy, przekazując produkty oraz środki finansowe organizacjom takim jak, m.in. Caritas Ukraina czy Polska Akcja Humanitarna. Firma stawia także na kulturę włączania, dlatego marka zdecydowała się stosować podpisy w języku ukraińskim w wybranych spotach.
28.03.22, 16:00
| reklama & PR » informacje
Tradycja na wiele sposobów. Kampania marki Krakus
Marka Krakus w najnowszej kampanii przekonuje, że tradycja może przybierać różne formy, ale smak żurku pozostaje niezmienny. Spoty są emitowane w kanale digital, social mediach i VOD.
23.03.22, 15:00
| reklama & PR » informacje
Fixy Vegeta Natur Na Dwa Sposoby. Kampania marki Podravka Polska
„Fixy Vegeta Natur Na Dwa Sposoby” to gotowe kompozycje dań, które dostępne są w wersji mięsnej lub wegetariańskiej. Kampania promująca ofertę marki trwa od 14 marca br. Spoty dostępne są na kanale YouTube marki Podravka Polska.
21.03.22, 13:19
| reklama & PR » informacje
Auto i spokój. Nowa kampania Spotawheel
Spotawheel, dealer i platforma e-commerce zajmująca się sprzedażą samochodów używanych, wystartował z nową kampanią reklamową pod hasłem „Auto i spokój”. Przy realizacji kampanii firma współpracowała z agencją kreatywną BBDO Warszawa oraz domem mediowym RL Media (Group One).
18.03.22, 09:00
| reklama & PR » informacje
Wybierz swój własny kurs. Nowa kampania Betclic
Ruszyła nowa kampania Betclic pod hasłem „Wybierz swój własny kurs”. Agencja 180heartbeats +JUNG v MATT pokazała w spotach historie młodych bohaterów, którzy stawiają na marzenia, nierzadko wbrew oczekiwaniom rodziny czy przyjaciół.
03.11.14, 13:45
| reklama & PR » artykuły
Karol Gajewski o najnowszym spocie reklamujacym Polskę: całość jest spójna i przyjemna dla oka
"Wreszcie w Polsce powstał spot, który spełnia wymogi promocji regionu bądź kraju" - pisze w swoim komentarzu Karol Gajewski, managing & advertising ace w ACEpm o najnowszym, już kontrowersyjnym spocie Polski.
31.08.14, 13:32
| reklama & PR » informacje
Netizens wspiera Modernizację Wrocławskiego Węzła Wodnego
Od przeszło dwóch lat w dorzeczu Odry prowadzone są prace w ramach Modernizacji Wrocławskiego Węzła Wodnego. Światło dzienne ujrzał właśnie drugi spot informujący o tej inwestycji, przygotowany przez Interaktywny Dom Produkcyjny Netizens na zlecenie konsorcjum Grontmij Artelia Ekocentrum.
07.10.13, 08:24
| internet » informacje
Trwa kampania promująca nową odsłonę serwisu Dom.gratka.pl
Ruszyła kampania reklamowa pod hasłem „Dom gratka.pl” promująca nową wersję serwisu ogłoszeniowego Dom.gratka.pl. Za realizację kampanii odpowiada należąca do ZenithOptimedia Group firma Perfomics.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.