27.07.22, 12:11
| internet » e-commerce | reklama & PR » informacje
Wakacje z Frisco. Marka chce dotrzeć do klientów w największych miastach
Marka Frisco w trakcie wakacji chce dotrzeć do klientów w największych miastach Polski. Sklep rusza z wielopoziomową aktywacją. W swojej akcji sklep działający online postanowił wyjść nie tylko poza stolicę, lecz także daleko poza obszar reklamy internetowej. Marce pomaga w tym NAV agency.
09.12.21, 21:00
| internet » e-commerce
Frisco.pl rozpoczyna działalność w kolejnych miastach
Frisco.pl wchodzi na Śląsk i do Trójmiasta. Firma otwiera lokalne centra dystrybucji i nawiązuje współpracę z miejscowymi dostawcami.
26.01.19, 11:00
| reklama & PR » informacje
Publicis Groupe zwycięzcą przetargu na kompleksową obsługę Frisco.pl
Supermarket online Frisco.pl rozstrzygnął przetarg na kompleksową obsługę swoich działań marketingowych, powierzając cały budżet agencjom z Grupy Publicis.
16.05.18, 16:00
| reklama & PR » informacje
Ty wybierasz godzinę dostawy. Kolejna odsłona kampanii Frisco.pl
Wystartowała nowa odsłona kampanii supermarketu online Frisco.pl komunikująca możliwość wyboru czasu dostawy z dokładnością do jednej godziny. Kampanię przygotowały agencje LiquidThread i Spark Foundry.
23.02.18, 10:10
| internet » e-commerce | reklama & PR » informacje
Definicja lepszych zakupów. Trwa kampania supermarketu Frisco.pl
W lutym br., wystartowała kampania supermarketu online Frisco.pl. To pierwsza kampania stworzona w ramach nowej platformy komunikacji marki, której przewodzi hasło „Frisco.pl – Definicja lepszych zakupów”.
05.02.18, 20:00
| internet » e-commerce
Kobiety częściej niż mężczyźni kupują produkty spożywcze przez Internet
Co siódmy internauta regularnie kupuje produkty spożywcze w sieci. Częściej kobiety niż mężczyźni - wynika z raportu e-Izby i Frisco.pl – supermarketu online zatytułowanego „E-grocery w Polsce – zakupy spożywcze online”. Polacy elektronicznie najczęściej kupują napoje, pieczywo, owoce i warzywa.
17.05.17, 20:21
| reklama & PR » informacje
Absurdy hipermarketów w nowej kampanii Frisco.pl
Ruszyła kampania Frisco.pl, supermarketu online. Spoty przygotowane przez agencję LiquidThread w zabawny sposób przedstawiają absurdalne sytuacje, które spotykają klientów podczas zakupów w hipermarketach i supermarketach stacjonarnych.
01.06.16, 19:00
| reklama & PR » informacje
CluePR dla Frisco.pl
Agencja CluePR zajmie się obsługą Frisco.pl – jednego z największych e-supermarketów w Polsce, znajdującego się w portfelach funduszy z Grupy MCI. Współwłaścicielem Frisco jest Eurocash.
12.05.16, 07:00
| reklama & PR » informacje
Nie idź na zakupy. Idź na… Kampania Frisco.pl
Supermarket internetowy Frisco.pl uruchomił nową platformę komunikacji marki i wspiera ją zintegrowaną kampania reklamową pod hasłem „Nie idź na zakupy. Idź na…”. Kreacją, produkcją, planowaniem i zakupem wszystkich mediów oraz działaniami marketingu efektywnościowego zajmuje się SMG.
17.04.16, 13:00
| reklama & PR » informacje
Frisco.pl klientem SMG
Supermarket internetowy Frisco.pl rozpoczął współpracę z agencją SMG w obszarach marketingu efektywnościowego, planowania i zakupu wszystkich mediów oraz kreacji. 
26.10.15, 19:00
| prasa » informacje
#friscofresh. Magazyn supermarketu Frisco.pl
"#friscofresh" to tytuł nowego, bezpłatnego miesięcznika custom publishing wydawanego przez internetowy supermarket Frisco.pl.
05.12.14, 10:43
| internet » informacje
Kampania Frisco.pl z beaconami
Na powierzchniach reklamowych stacji Centrum w warszawskim metrze Frisco.pl otworzyło sklepy firmowe wyposażone w nowoczesne beacony w ramach kampanii promującej mobilne zakupy.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.