21.12.23, 14:30
| reklama & PR » informacje
Przemek Frankowski ambasadorem marki Decathlon
Reprezentant Polski oraz zawodnik francuskiego klubu RC Lens, Przemysław Frankowski, został nowym ambasadorem marki Decathlon.
27.10.23, 20:30
| biznes i technologie » informacje
Decathlon uruchamia nowy format sklepów Decathlon City
Sieć Decathlon wprowadza nowy format sprzedaży pod nazwą Decathlon City. Pierwszy taki obiekt powstał w centrum Warszawy.
21.08.23, 17:00
| reklama & PR » informacje
Jakub Kochanowski nowym ambasadorem marki Decathlon
Marka Decathlon była jednym z partnerów jubileuszowej, XX edycji Memoriału Huberta Jerzego Wagnera - siatkarskiego turnieju towarzyskiego, który odbył się w dniach 18-20 sierpnia br. w Krakowie.
07.03.23, 14:18
| reklama & PR » informacje
Wiosna z Decathlon? To brzmi dobrze! ReZigiusz twarzą wiosennej kampanii Decathlon
Pod hasłem „Wiosna z Decathlon? To brzmi dobrze!” -ruszyła nowa kampania marki Decathlon, której twarzą został influencer - ReZigiusz. Reklamy z udziałem twórcy obecne są w TV, internecie oraz outdoorze na terenie całej Polski.
06.02.23, 19:58
| reklama & PR » ludzie
Marcin Lewandowski członkiem zespołu marketingu Decathlon Polska
W 2023 r. marka Decathlon postanowiła powiększyć swój dział pracujący nad obszarem marketingu. Nowym członkiem zespołu został Marcin Lewandowski, który rozpoczął pełnowymiarową pracę na stanowisku Specjalisty ds. Marketingu Sportowego w Decathlon Polska.
16.12.22, 18:05
| reklama & PR » informacje
Marcin Lewandowski reklamuje usługę sieci Decathlon
Sieć sklepów i producent sprzętu sportowego Decathlon promuje nową usługę Click&Collect pozwalającej odebrać produkty w godzinę w sklepach stacjonarnych Decathlon. Akcję promuje lekkoatleta Marcin Lewandowski.
19.09.22, 17:00
| reklama & PR » informacje
Z Decathlon stać cię na więcej. Kampania wizerunkowa z udziałem nowych ambasadorów marki
Sieć sklepów i producent sprzętu sportowego, marka Decathlon, zaprezentowała nowy spot pod hasłem „Z Decathlon stać cię na więcej”. Do udziału w kampanii została zaproszona ambasadorka Decathlonu – lekkoatletka Róża Kozakowska.
09.08.22, 08:00
| reklama & PR » informacje
Back to sport. Decathlon i pasjonatki sportu promują regularne treningi
Decathlon wraz z profesjonalnymi sportsmenkami chce zmotywować panie do regularnych treningów po wakacyjnej przerwie. W tym wyzwaniu markę wspierają trzy kobiety – pływaczka Laura Bernat, pięściarka Karolina Koszewska i tancerka baletowa Aneta Wira-Ostaszyk.
11.03.22, 18:00
| reklama & PR » informacje
Jan Kozakiewicz ambasadorem marki Decathlon
Jan Kozakiewicz, pięciokrotny Mistrz Polski w pływaniu stylem klasycznym, aktualny rekordzista Polski na czterech dystansach i czwarty zawodnik Mistrzostw Europy 2021, został właśnie ogłoszony nowym ambasadorem marki Decathlon. Producent sprzętu sportowego chce, dzięki tej współpracy, rozwijać linię produktów dedykowaną pływakom.
04.01.22, 08:00
| reklama & PR » wydarzenia branżowe
Decathlon w Nowym Roku stawia na sport
Marka Decathlon zachęca, by w nowym roku mocno postawić na sport. Noworoczna kampania prowadzona jest w internecie i mediach społecznościowych.
02.08.21, 18:26
| internet » e-commerce
Decathlon uruchamia marketplace
Decathlon, producent sprzętu sportowego i sieć sklepów sportowych Decathlon, otwiera swój ekosystem na zewnętrznych partnerów. Na decathlon.pl powstał pierwszy sportowy marketplace, na którym będzie można kupić produkty od partnerów Decathlon.
05.05.21, 18:28
| reklama & PR » informacje
Decathlon dalej z MullenLowe MediaHub
Dom mediowy MullenLowe MediaHub kontynuuje współpracę z firmą Decathlon.
15.03.21, 15:00
| reklama & PR » informacje
Decathlon w przetargu wybiera MediaCom Warszawa
Dom mediowy MediaCom wygrał przetarg na obsługę mediową Decathlon na polskim rynku. W ramach współpracy, agencja będzie odpowiedzialna, m.in. za przygotowanie strategii komunikacji oraz planowanie i zakup mediów offline i online.
11.02.21, 13:55
| reklama & PR » informacje
DECATHLON i IKEA wymieniają się hasłami reklamowymi
Rozpoczęła się nietypowa wspólna odpowiedź marek Decathlon i IKEA na kolejny już lockdown – w obliczu ograniczeń firmy razem zachęcają do aktywności fizycznej w domu.
13.01.21, 07:00
| reklama & PR » informacje
Decathlon dalej z agencją Przestrzeń
Decathlon powierzył agencji Przestrzeń obsługę 360 na kolejny rok. Będzie to już trzeci rok współpracy między firmami.
16.11.20, 11:00
| internet » informacje
Darmowe treningi w sieci na Decathlon GO
Decathlon rozpoczął serię bezpłatnych treningów LIVE, które poprowadzą znani trenerzy. W ramach akcji „Decathlon porusza Polskę” przez pięć tygodni internauci będą mogli ćwiczyć pod okiem profesjonalistów. Działanie ma także na celu wsparcie branży fitness.
21.10.20, 19:23
| reklama & PR » informacje
Znajdź swój rytm jogi. Akcja marki Decathlon i Natalii Przybysz
Decathlon wspólnie z Natalią Przybysz i producentem Jurkiem Zagórskim szukają rytmu jogi i chcą stworzyć muzykę, która współgra z sekwencjami wykonywanymi podczas ćwiczeń na macie.
25.08.20, 20:00
| reklama & PR » informacje
Decathlon pomoże uczniom złapać sportowego bakcyla
Producent sprzętu sportowego i sieć sklepów sportowych Decathlon przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego połączył siły z ekspertami, którzy podpowiedzą, co zrobić, by powrót do szkoły był też szansą na złapanie sportowego bakcyla.
07.02.20, 17:39
| reklama & PR » informacje
Nie zrobimy tego za Ciebie, ALE… Decathlon z nową kampanią wizerunkową
Osią najnowszej kampanii promującej Decathlon jest nieustanne ulepszanie sportu. Działaniom wizerunkowym towarzyszyć będzie specjalna aktywacja.
18.10.19, 15:00
| reklama & PR » informacje
Kto gra ten ma. Decathlon promuje buty piłkarskie
Agencja Hand Made wygrała przetarg na koncept kreatywny i realizację kampanii promocyjnej dla marki własnej Decathlon – Kipsta.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy