29.01.24, 12:43
| reklama & PR » ludzie
Karol Stefański na stanowisku Creative Lab Directora w Lifetubie i Gamesecie
Karol Stefański dołączył do zespołu Grupy Lifetube, która działa w obszarze ekonomii twórców, influencer marketingu oraz gaming marketingu. Stefański swoje 19-letnie doświadczenie ma wykorzystywać jako Creative Lab Director, realizując projekty dla klientów Lifetube’a i Gamesetu. Wcześniej działem kierowała Małgorzata Jakimowicz.
04.12.23, 18:46
| reklama & PR » informacje
Marta Manowska promuje kosmetyki bebeauty dostępne w sieci Biedronka
Do kampanii kosmetyków bebeauty dostępnych w sieci Biedronka zaangażowano prezenterkę Martę Manowską oraz influencerki z branży beauty. Za aktywację obejmującą platformy YouTube, TikTok, Instagram i Facebook odpowiada Lifetube.
10.11.23, 15:14
| reklama & PR » ludzie
Nowe osoby w dziale sprzedaży Lifetube
Lifetube, firma świadcząca usługi z zakresu ekonomii twórców, content i influencer marketingu, powiększa swój dział sprzedaży.
27.09.23, 17:00
| reklama & PR » informacje
Kampania profrekwencyjna To Twój Wybór - głos kobiet ma znaczenie
Do udziału w nadchodzących wyborach ma przekonać kobiety kampania profrekwencyjna „To Twój Wybór”, zainicjowana przez Fundację Batorego i Inicjatywę Głos Kobiet, grupę organizacji społecznych, działających na rzecz ochrony i promocji praw kobiet.
15.05.23, 07:30
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
LifeTube Labels pomoże twórcom dzielić przychody
Sieć partnerska LifeTube będzie oferowała influencerom tworzenie własnych produktów i usług. W tym celu powstał dział LifeTube Labels, na którego czele stanął Adam Romanowski.
20.04.23, 12:24
| reklama & PR » ludzie
Przemysław Młodzianowski na czele sprzedaży w LifeTube
Przemysław Młodzianowski dołączył do ekipy LifeTube i stanął na czele sprzedazy agencji.
07.02.23, 15:30
| reklama & PR » informacje
Sebastian Huber na czele LifeTube Content Lab
LifeTube (Grupa LTTM) uruchomi nowe usługi i narzędzia technologiczne, które mają zwiekszyć przychody pasywne twórcom. W tym celu powołano nową jednostkę LifeTube Content Lab, na której czele staje Sebastian Huber.
26.09.22, 11:00
| reklama & PR » informacje
Magda Gessler twarzą kampanii AleRabat.com
Magda Gessler rozpoczęła współpracę z marką AleRabat.com, która oferuje kody rabatowe i cashback za zakupy online. Za dobór i koordynację współpracy z gwiazdą, kreację i kompleksową realizację kampanii odpowiada agencja LifeTube (Grupa LTTM).
13.07.22, 12:14
| internet » informacje
Ukraińscy youtuberzy w portfolio LifeTube. Ukraiński YouTube zmienia się w obliczu wojny
Sieć LifeTube nawiązuje współpracę strategiczną z Manifestem, portalem zrzeszającym ukraińskich influencerów i autorów. Jak podaje firma, przed wojną wielu twórców miało rosyjskojęzyczną widownię oraz należało do rosyjskich sieci partnerskich. Teraz muszą budować swoją społeczność od nowa.
09.12.21, 07:00
| reklama & PR » informacje
Badanie LifeTube i IQS: posty oznaczone jako sponsorowane są bardziej wiarygodne
Konsumenci ufają influencerom oznaczającym współpracę z markami - wynika z badania LifeTube i IQS przeprowadzonego na platformie Omnisurv by IQS. Tylko 17 proc. badanych deklaruje, że współpraca z influencerem może zniechęcić ich do marki. Badanie przeprowadzono na reprezentatywnej próbie Polaków w wieku 18-64.
07.12.21, 15:30
| reklama & PR » ludzie
Anna Ryczkowska przechodzi do LifeTube
Anna Ryczkowska dołączyła do LifeTube (Grupa LTTM), agencji influencer marketingu i sieci partnerskiej YouTube w CEE, obejmując stanowisko PR&Communications Managerki.
27.09.21, 12:27
| reklama & PR » informacje
Juszes w portfolio sieci LifeTube
Juszes, czyli Justyna Żak, to youtuberka, instagramerka, oraz uczestniczka polskiej edycji reality show Big Brother. Influencerka, by dalej rozwijać swoje kanały społecznościowe dołączyła do LifeTube (grupa LTTM).
21.07.21, 16:00
| internet » informacje
Rusza sześć kolejnych kanałów w ramach programu Social Stars LifeTube
„Social Stars” to roczny program realizowany przez LifeTube (grupa LTTM), w ramach którego sieć partnerska youtuberów przenosi 12 gwiazd mediów społecznościowych na YouTube’a.
29.03.21, 18:10
| reklama & PR » informacje
Grupa WAKSY w portfolio LifeTube
Sieć LifeTube (grupa LTTM) nawiązała współpracę z grupą WAKSY, która składa się z kanałów: WAKSY, WAKSY 2, Paulina Soboń i Aria Martelle, o łącznej liczbie 1,83 mln subskrypcji i ponad 10,2 mln wyświetleń miesięcznie.
19.10.20, 23:00
| reklama & PR » informacje
Influencerzy będą promować nowe napoje marki Chupa Chups.
Rozpoczęła się pierwsza kampania z influencerami dla Kuchni Świata, przygotowana przez sieć partnerską LifeTube (grupa LTTM).
23.01.20, 14:00
| reklama & PR » ludzie
Marta Rządkowska Team Leaderem w LifeTube
Marta Rządkowska, od dwóch lat związana z LifeTube (Grupa LTTM) - siecią partnerską YouTube, awansowała na stanowisko Team Leadera w dziale Rozrywki.
13.01.20, 10:12
| reklama & PR » ludzie
Magdalena Talma awansowała w grupie LTTM
Magdalena Talma, od czterech lat związana z siecią LifeTube, awansowała na nowo utworzone stanowisko Dyrektor Sprzedaży w grupie LTTM, czyli LifeTube, TalentMedia oraz Mellon Media.
13.11.19, 12:00
| reklama & PR » informacje
41 youtuberów pojawi się w kampanii AliExpress
W nowej kampanii AliExpress z okazji "Global Shopping Festival" udział bierze 41 youtuberów. Za koncepcję oraz koordynację działań odpowiadają LifeTube i TalentMedia.
02.09.19, 10:00
| reklama & PR » informacje
LifeTube i SŁUCHAM tworzą pierwszą sieć dla podcasterów
Agencje LifeTube i SŁUCHAM rozpoczęły proces tworzenia pierwszej profesjonalne sieci podcasterów w Polsce. 
13.05.19, 08:00
| reklama & PR » informacje
GLOW by LifeTube rozpoczyna działalność
Wystartowała GLOW by LifeTube - pierwsza w Polsce agencja influencer marketingu dla branży beauty, fashion oraz lifestyle.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy