03.04.24, 09:33
| reklama & PR » informacje
Insignia dalej współpracuje z Südzucker Polska
Südzucker Polska jest klientem agencji Insignia od lutego 2020 r. Współpraca skoncentrowana jest wokół działań marketingowych dla marki Cukier Królewski.
30.11.23, 10:58
| reklama & PR » informacje
Cukier Królewski akcję ramach akcji Piecz, Przerabiaj, Podziel się uruchamia lodówki społeczne
Marka Cukier Królewski wzmacnia i rozwija kampanię „Piecz, Przerabiaj, Podziel się” i. „Królewski” w myśl hasła „Gdzie dobro króluje, nic się nie marnuje”, wspólnie z Fundacją Weź Pomóż, uruchamia lodówki społeczne.
05.10.20, 20:40
| reklama & PR » informacje
Cukier Królewski stawia na współpracę z Influencerami
Cukier Królewski rozwija współpracę z influencerami. W ostatnim czasie marka pracowała z Damianem Kordasem, Martą Lech-Maciejewską, Pauliną i Kasią Błędowską oraz Angeliką „Andziaks” Zając. Aktualnie markę wspiera Ola Tatka, która prowadzi transmisje live. Nowymi twarzami marki zostały instagramerki Monika Molecka oraz Sylwia Dróżdż. 
30.05.20, 13:00
| reklama & PR » informacje
#BrakującySkładnik. Influencerzy w kampanii Cukru Królewskiego
Cukier Królewski kontynuuje kampanię marketingową „Najlepsze jest Blisko”. Po plantatorach buraków cukrowych i pracownikach zakładów produkcyjnych należących do firmy, przyszedł czas na influencerów. Do udziału w świątecznej odsłonie projektu, sygnowanej hasłem #BrakującySkładnik, internetowi twórcy zaprosili swoich bliskich.
05.04.20, 18:00
| reklama & PR » informacje
Insignia odpowieda za komunikację marki Cukier Królewski
Insignia rozpoczęła współpracę z marką Cukier Królewski. Przez co najmniej roka gencja będzie odpowiedzialna za całościową strategię komunikacji w zakresie digital marketingu.
26.10.18, 10:00
| reklama & PR » informacje
Pracownicy cukrowni twarzami nowej kampanii Cukru Królewskiego
„Najlepsze jest blisko” to hasło Cukru Królewskiego w kampanii wizerunkowej marki. Celem projektu jest pokazanie, że za każdym wyprodukowanym kilogramem cukru stoją ludzie.
01.06.18, 10:00
| reklama & PR » informacje
Najlepsze Jest Blisko. Kampania marki Cukier Królewski nie tylko w Polsce
Od połowy kwietnia br. trwa kampania Cukru Królewskiego „Najlepsze jest blisko”. Motywem przewodnim jest bliskość, która wpływa na jakość życia. Pracom nad koncepcją i produkcją w Polsce przewodziła agencja Havas Engage Warsaw. 
27.11.15, 16:00
| reklama & PR » informacje
Świąteczna kampania promocyjna Cukru Królewskiego
Na przełomie listopada i grudnia br. Südzucker Polska S.A. rozpoczyna bożonarodzeniową kampanię promocyjną produkty Cukru Królewskiego. 
10.06.14, 18:21
| reklama & PR » informacje
Słodkie gesty w kampanii Cukru Królewskiego
Na szczęście składają się drobne, ale pełne słodyczy gesty – przekonuje Cukier Królewski w animowanym spocie internetowym, inaugurującym nową kampanię wizerunkową marki, która w tym roku obchodzi swoje 15-lecie.
17.11.13, 20:05
| reklama & PR » informacje
Havas Worldwide Warsaw dla Cukru Królewskiego
Agencja Havas Worldwide Warsaw wygrała przetarg na obsługę promującą cukier puder marki Cukier Królewski, produkowany przez Südzucker Polska S.A.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy