05.04.24, 20:00
| kultura » informacje
Margaret i Organek gwiazdami Co jest Grane Festival
Co jest Grane Festival 14 i 15 czerwca 2024 r. wypełni muzyką i atrakcjami Park przy Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie. Wśród wykonawców znajdą się m.in.: Margaret, Organek, Natalia Przybysz, Zalewski, The Dumplings, Błażej Król, Daria ze Śląska i duet Smolik//Kev Fox.
18.06.21, 12:20
| kultura » muzyka
Women's Voices tym razem w Bydgoszczy w nowej formule
Paulina Przybysz, Rosalie, Margaret, Ania Karwan, Monika Borzym, i Kasia Lins – to artystki, które wystąpią podczas III edycji Women's Voices, w tym roku zorganizowanej po raz pierwszy w formule festiwalu. Wydarzenie odbędzie się w ostatni weekend wakacji, czyli w dniach 28 i 29 sierpnia br. w Bydgoszczy.
15.02.21, 13:50
| telewizja / VOD » informacje | kultura » muzyka
Premiera MTV Unplugged Natalia Przybysz już 27 lutego
W lutym br. na antenie MTV Polska odbędzie się premiera koncertu „MTV Unplugged Natalia Przybysz”. Pełny zapis koncertu dostępny będzie również platformie player.pl. Z kolei album CD oraz LP ukazał się 12 marca br.
11.12.20, 16:15
| telewizja / VOD » informacje
Natalia Przybysz zagra koncert w ramach MTV Unplugged
Jeszcze w tym roku MTV Polska zrealizuje kolejny koncert z cyklu MTV Unplugged. Do grona artystów dołączy Natalia Przybysz, a pełny zapis wydarzenia pojawi się na antenie MTV Polska oraz w ofercie platformy player.pl.
20.08.20, 07:00
| reklama & PR » informacje
Pierz, susz, noś dłużej. Natalia Przybysz w kampanii Electrolux PerfectCare
Rozpoczęła się kampania Electrolux PerfectCare, która ma promować dbanie o dłuższe życie ubrań i ograniczanie ich marnotrawienia. Działania przygotowały agencje: Cut The Mustard oraz LiquidThread i Zenith (Publicis Groupe). 
18.05.19, 15:00
| kultura » muzyka
Kayah, Bartosiewicz, Pietrucha, Koteluk i Przybysz. Będzie II edycja cyklu Women’s Voices
Kayah, Edyta Bartosiewicz, Julia Pietrucha, Mela Koteluk, Paulina Przybysz oraz gościnnie Brodka – to artystki, które wystąpią w II edycji projektu „Women’s Voices. Kobiety ratują planetę”. Koncerty odbędą się w 5 miastach: w Warszawie, we Wrocławiu, w Gdańsku, Szczecinie i Krakowie.
20.06.16, 07:00
| kultura » muzyka
W Krakowie odbył się finał 12. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki
18 czerwca br., wieczorem odbył się w Krakowie finałowy koncert 12. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki. Przed publicznością wystąpiło dwanaście niepełnosprawnych osób, wspieranych przez Anitę Lipnicką, Katarzynę Nosowską, Natalię Przybysz, Mieczysława Szcześniak, Alicję Majewska i Damiana Ukeje.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.