Dla prasy

Portalmedialny.pl ma bardzo długa historię. Pierwsza wersja przypominała blog (MediaFM na Republice.pl) z informacjami uzupełnianymi kilka razy w miesiącu. Serwis zadebiutował w sieci 29 stycznia 1999 roku. W lipcu 1999 roku pojawiły się broszury MediaFM (drukowane w limitowej liczbie egzemplarzy i rozsyłane do mediów ze Śląska, Podbeskidzia oraz Małopolski). Pierwsza wersja z magazynem informacyjnym w internecie pojawiła się we wrześniu 1999 r., a od czerwca 2000 r. ruszył serwis informacyjny.

Serwis Media FM 19 sierpnia 2002 r. zmienił nazwę na Portal Medialny MediaFM.net. Od tego dnia serwis pojawił się już pod własną domeną - www.mediafm.net. Wraz ze zmianą nazwy, zmieniła się również oprawa graficzna, a także zawartość. Równocześnie jeden z projektów portalu skrócił swoją nazwę z „Tygodnika Medialnego Kalejdoskop” na prostą i łatwą do zapamiętania formę: "Tygodnik Medialny". Sam TM przeszedł gruntowna metamorfozę. Zmieniła się kolorystyka, poszerzono została ilość informacji, wiadomości zostały pogrupowane tematycznie. Całość zmian została wprowadzona po przeanalizowaniu ankiety, którą wypełniali użytkownicy portalu.

Kolejne zmiany nastąpiły 29 stycznia 2005 r. Portal zmienił layout, poszerzył zawartość. Nowe informacje od tego czasu zaczęły się pojawiać przez siedem dni w tygodniu.

W kwietniu 2012 r. portal rozpoczął kolejny ważny etap. Serwis zmienił nazwę z portal medialny mediafm.net na łatwiejszą do zapamiętania – portalmedialny.pl. Równocześnie został wprowadzony nowy layout, a struktura serwisu została na nowo uporządkowana.

Nierozerwalnie z portalem związany jest jedyny w Polsce plebiscyt „Zdobywcy Eteru”, gdzie czytelnicy serwisu wybierają najlepszych radiowców oraz najlepsze audycje radiowe. Laureatom wręczane są specjalne statuetki.

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.